Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet türelmesen várni?

Hogyan lehet türelmesen várni?

Figyelt kérdés
A múlt hét végéig olyan jeleket tapasztaltam ami utalhatott arra hogy terhes vagyok( mellfeszülés,émelygés,hányinger stb.), aztán 2 nap késéssel megjött a hétvégén.Pedig ha minden igaz jókor voltunk együtt a párommal. Szörnyű érzés azt tapasztalni hogy megint nem vagyok terhes. Mindenki azt mondja hogy nyugalom, majd összejön. Hogy lehet ezt nyugodtan végig csinálni?
2007. nov. 5. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz,de próbálj meg kikapcsolni és egészen elszakadni a babás témától!

Én is ezt csináltam amikor sorozatosan kudarc ért és dühös voltam az egész világra.

Most a 6. hétbe vagyok.

Szurkolok,hogy neked is skerüljön!

2007. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sehogy. Főleg ha nagyon szeretnéd.

Szerintem hiába mondják, hogy nyugi, összejön majd...

Nehéz dolog bizony.

Talán annyit mondanék, hogy próbálj a szeretkezésre koncentrálni, és ne arra, hogy most azon a napon vagy-e. A legjobb ha kétnaponta szeretkezel az egész ciklus alatt:) Talán a gondolataidat eltereli kissé és biztosabb az esély is! Minden jót!

2007. nov. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon jó kérdés. Már énis feltettem, de hiába...Nagyon nehéz irányitani, hogy ne akard azt amire vágysz. Még hülyén is hangzik. Még 2 hetet kell várnom, hogy tesztelhessek. Persze csak, ha addig nem jön meg. Sok sikert és kitartást neked!
2007. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél görcsösebben akarod annál nehezebben jön össze.Én a második gyermekemmel voltam ugy,hogy 4 hónap után már feladtam,és akkor fogant a baba.ha állandóan figyelgeted magadon a jeleket,akkor szeretkezel amikor "kell",nem amikor kívánjátok egymást,akkor rémálom lesz a teherbeesést kivárni:-).
2007. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy attól nem lesz jobb, ha állandóan ezen jár a fejed.

Nekem 7 éve azt mondják az orvosok, hogy nem lehet babám. Ebben is "nőttem" fel, párommal fel voltunk erre készülve, ezért nem is védekeztünk, mert hát úgyse, vagy csak nagyon nehezen. És 4 hónap alatt terhes lettem.

Szerintem ennek oka, hogy nem is gondoltam rá, nem törtünk magunkat.

Próbálj meg ne gondolni rá, még ha őrült nehéz is. Bizonyított tény, hogy a baba akkor jön,ha már nem görcsölnek rajta, minden mindegy állapot kerül elő.

2007. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel, én is felteszem ezt a kérdést naponta, sokszor gyulolok mindenkit amiért nekik sikerult , nekem pedig nem, nem tudok rá én sem gyógymódot, sajnos nekunk nehezebben jon ossze de remélem eljon a mi idonk is..........
2007. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Ha valakinek van erre tuti receptje, az engem is érdekelne. Mi a párommal jelenleg 140 km-re lakunk egymástól, így többnyire hétvégén lehetünk csak együtt.Ezért úgy gondolom, fontos figyelnem a megfelelő napokat, így viszont nem lehet nem erre gondolni.
2007. nov. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal 2 évet vártunk, nem jött a baba. Elmentünk orvoshoz, azt mondta nem lehet gyerekem. Egy világ dőlt össze bennem. Utána már nem is tudtam babára gondolni. Vettem egy kutyát magamnak. Rá 1/2 évre teherbe estem. Azóta van 4 gyerekünk!!!
2007. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az ellenpélda.20 évesen fogamzásgátló mellett fogant meg a most 13hetes Babócám.Párom5évig élt a volt nejével,de nem lett gyerekük,pedig nem is védekeztek semmivel.Szerettek is volna Babát.

Párom nagynénje is nehezen esett teherbe.Az első gyerek nem akart az istennek sem megfoganni.Mondta neki a doki,h majd 3év múlva beszélnek a dologról,ha addig sem fogan meg.Addig is tegye meg három hónapig,h este ugyanabban az időben megméri a hőmérsékletét.A harmadik hónapban elütött a görbe,kétségbe esve rohant dokihoz,hogy most jajj,jajj mi van.Terhes lett.Pusztán annyi kellett,h tegyen érte valamit.

Nem szabad görcsölni a dolgon.Odaadóan kell szeretni a másikat,és szeretkezéskor sem az kell,h jajj most jó a babáoz.Engedjétek el magatokat,élvezzétek a másikat.A többit majd a természet megoldja.Bár szomorú statisztika,h a meddő pároknak 50%a azért meddő,mert egymással nem lehet soha gyerekük.Mindenki mással igen,de együtt nem.

2007. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyugi, össze fog jönni! Mi is babára készültünk, amikor láttam Woody Allan Match Point c. filmjét, abban a feleség hőmérővel a szájában ül a reggelinél és közli a férjével, hogy még munkába indulás előtt kéne egyet, mert idő van... az egésznek olyan nyomasztó hangulata volt, elszégyelltem magam, mit élhet át a párom, amikor "zaklatom". Attól fogva kevésbé görcsöltem és a következő teszt pozitív volt...
2007. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!