Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?...

Sally00 kérdése:

Lehetséges hogy terhes vagyok? A párommal mindig védekezünk de legutóbb sikerült félig belém jönnie. Ma 8. Napja késik. Nekem mindig szokott késni.

Figyelt kérdés
Vettem ma reggel terhességi tesztet(Gabriel) de negatív lett, de sok helyen olvastam hogy ez a teszt nem annyira pontos. Vannak tüneteim. Émelygés, szédülés, mellfájás, ízek érzése erőssebben mellfeszülés ilyen tapasztalatain még nem voltak soha, lehetséges hogx csak valami betegség vagy valami mástól van ez? A mellemet egyébként ha megnyomom fehér pöttyök vannak rajta.

2015. aug. 3. 12:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék babát. Nem vagyok rágörcsölve. Akkor jött az első tünetem mikor a párommal szeretkeztünk mentem volna felülre és olyan hányingerem lett. Hajnalba felkelek enni. Sokat éhes vagyok. Vagy is csak ennék. Hangulatingadozás de folyton úgyérzem hogy meg kell jönnie vagy hogy épp megjött. Azelött nem ettem ennyit. Más a szex is.
2015. aug. 3. 12:29
 12/15 anonim ***** válasza:
nem volt nálatok óvszer=nem védekeztetek. igen, esélyes a terhesség, és a 11 nap még korai ahhoz hogy kimutassa a teszt. Imádkozz és máskor ne legyél felelőtlen.
2015. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha csak 11 napja történt, azt még nem mutatja ki ilyenkor a teszt, majd 3-4 nap múlva.
2015. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Valami más esetleg nem okoz ilyen tüneteket?
2015. aug. 3. 14:31
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem sok minden tud ilyen tüneteket okozni mit egy terhesség! Ha nincs nálam gumi akoor nem csinálom és kész ( főleg ha nem akarok gyereket... Mi az hogy "mentem volna felülre"??
2015. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!