Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 hetesen már látszódhat...

9 hetesen már látszódhat valamennyire a hasamon a terhesség?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Max. a puffadás látszódhat, vagy ha többedik terhességed, akkor lehet előbb kezd el nőni.

Nekem első babával csak a 23. héten látszódott a hasam, viszont 9-10 hetesen úgy puffadtam, hogy úgy néztem ki mint egy jól lakott ovis.

2015. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is 9 hetes vagyok,a második babámat várom és akkora a hasam, mint a lányommal a negyedik hónapban. Estére a puffadás miatt pedig simán kinézek 5 hónaposnak.
2015. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem jóval bugyivonal alatt volt egy nagyon nagyon picike "púp" de a hasamon mégsem látszott 20 hetes korom előtt. Max a puffadás estére.
2015. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elsővel nagyobb volt a hasam mint most a másodikkal. Mondjuk speciális eset vagyok szerintem mert azóta átestem egy hasfalkorrekciós hasplasztikán. De 9 hetesen az elsővel sem látszott semmi. Vele a 12-13. héten kezdett látszódni, 16 hetesen már "rendes" terhes hasam volt. Most 17. hétben vagyok, de alig van valami... Nem nézek ki terhesnek csak "puffadtnak" :D
2015. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem már 8-hetesen látszodott a hasamon igaz lombikos voltam 3- kis picurkával.

Igaz 5-ik terhességem volt.

2015. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sógórnőmnek már 9 hetesen babás pocakja volt, most 36 hetesen akkora mint másnak szülés elött.
2015. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!