Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik injekció mennyibe...

Melyik injekció mennyibe kerül a lombik program alatt, minden gyógyszertárban annyi amennyi?

Figyelt kérdés
Most kezdem a lombik programot és nem tudom mekkora összeggel számoljak.Melyiket mennyi ideig kell alkalmazni.

2015. aug. 4. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia.

Azt h menyit és meddig kell adni azt az orvos fogja megmondani.

Azt h mennyibe kerül az attól függ ez változó de nm kevés fog kerülni.

Ezt tapasztalatból irom és mondom.


Sok sikert kivánok.

2015. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem inszeminációm volt. 16.500 ft volt első körben a szuri és a hormon. Mivel sikeres volt az első igy a duphastont kellett szednem a 12. Hét végéig. Ez 20 napra került kb. 9000 forintba.
2015. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Héten kezdtem, első körben 35000-t hagytam a gyógyszertárba (két fajta szuriból 10 napi, a harmadikból 5 napi adag).

Patikák között van minimális különbség, nem hiszem hogy nagyon sok lenne. Egyébként a Pesten a Béke téri patika szerintem olcsóbb, és ott mindig van készleten a megfelelő szuri, nem kell, hogy megrendeljék (egyébként a Déli patikában is)

2015. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem az injekció gyógyszerekkel együtt kb olyan 120ezer volt. Szerencsére elsőre sikerült is :-)


18hkm

2015. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! "Azt h menyit és meddig kell adni azt az orvos fogja megmondani.

Azt h mennyibe kerül az attól függ ez változó de nm kevés fog kerülni." -ezt eddig is tudtam!!!! Kiváncsi voltam, hogy kinek milyet, mennyi ideig kellett adnia és az adott injekció mennyibe került! Azért érdekel mert az első injekcióm, konkrétan a Suprefact hormon leállító mikor megkérdeztem a gyógyszertárban, hogy mennyibe kerül akkor azt mondták 7536 Ft, rá 2 napra mikorra megjött 15787 Ft-ot fizettem! Én Tapolcára járok és valaki azt mondta, ha ott váltottam volna ki akkor 7536 Ft lett volna!

2015. aug. 4. 17:17
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha lombikra indultál el akkor tudnod kell h sokba fognak kerülni az inekciók.

Mindenkinek más kinek mennyit irnak fel és mennyire van szüksége

2015. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
200 ezerrel számoltam! Bocs mindenkitől, hogy kérdezni mertem itt bármit is! Úgy látom ez nem az az oldal ahol bárki is érdemleges válasszal tud vagy akar szolgálni!
2015. aug. 4. 20:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! Hát sokszor valóban ez nem az az oldal ahol normális válaszokat kap az ember. Legalábbis ez a tapasztalatom. Bár azért néha vannak normális válaszok is. Pontosan mikor kezded? Én október végen- november elején. Azért írom így, mert össze vissza menstruálok és ezért nem tudni a pontos dátumot. Engem legutóbb azért támadtak itt az oldalon, mert megkérdeztem, hogy valaki van-e itt, aki önköltségesen csináltatja. Én külföldön élek, tehát magyar tb nincs, ezért lesz így. A kérdésedre annyit tudok válaszolni, hogy nekem azt mondta az orvos, hogy kb. 300 ezer lesz a szurik összege. Úgy tudom 50 % támogatás van annak akinek van tb-je. Ez alapján szerintem tb esetében 150 körül lehet az ár.
2015. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló vagyok. Úgy tudom , hogy a végösszeg attól is függ, hogy kinek mennyit kell adnia. Akinek nagyobb problémája van ,annak több kell. Mondanám, hogy ha oda jutok megírom a pontos árakat, de kívánom Neked, hogy addigra már ez a kérdés ne legyen aktuális számodra, mert a babád már pocakban legyen! :) Megkérdezhetem mióta próbálkoztok és mi a gond? Nekem van már egy 2 éves kisfiam. A kis tesóval másfél éve próbálkozunk, de nem jött össze. 6-7 hetente menstruálok. Hormonjaim viszonylag normálisak. Prolaktin és a tsh magas picit, de nem vészes. Túl vagyok egy closty kúrán is. Valamint júniusban volt egy méhenkivűli terhességem. Nagyon megviselt, lelkileg még jobban, mint testileg. Jobb petevezetőt el is távolították. Most már 7 hete megint nem menstruálok, de tesztek negatívak. Végül úgy döntöttünk, hogy lombikot megpróbáljuk még ha teljesen fizetősen is lehetséges csak. Na és ez a kijelentés miatt támadtak itt a fórumon már. Hát most tehetek róla, hogy magától nem jön a baba meg, hogy nincs tb-m? Bár nekem is járna a kedvezmény, de ez van.
2015. aug. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is Tapolcára járok. Sajnos múlt héten tudtam meg, hogy nem sikerült az első lombik.

Nekem 9 napig Pergoveris injekcióból kellett napi 3 ampulla, majd a 10. napon 2 Ovitrelle-t kellett szúrni. Ez a 10 napi injekció volt 200 ezer ft. Leszívás napjától kellett használnom Crinone gélt. Nekem már sajnos a gél használata alatt megjött a vérzés. "Eredményhirdetésre" már felkészülten mentem, itthon csináltam tesztet.

Októberben folytatjuk. Elvileg ugyanilyen injekcióval, csak még jön hozzá plusz 150 ezer ft, mivel most fizetősre megyünk. Támogatottra márciusra kaptunk időpontot.

Ha van kérdésed, írj és szívesen válaszolok.

2015. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!