Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik injekció mennyibe...

Melyik injekció mennyibe kerül a lombik program alatt, minden gyógyszertárban annyi amennyi?

Figyelt kérdés
Most kezdem a lombik programot és nem tudom mekkora összeggel számoljak.Melyiket mennyi ideig kell alkalmazni.

2015. aug. 4. 11:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Maga a stimuláció nekünk kb. 90-105.000 Ft-ba került. Eddig 3 stimulációm volt, ez a két összeg között volt mindig. És ehhez jött még hozzá a progeszteronkészítmény ára, ami igen változó (lehet Utrogestan golyók vagy Crinone gél vagy akár szuri is). A progeszteront jó esetben a 12. hétig kell használni, ez a szuri esetében igencsak borsos összeg.


Na de a lényeg, hogy ha nem vagy nehezen stimulálható, akkor olyan 150.000 Ft-ból kijön.


Sok sikert!!!

2015. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a válaszokat!:) Nekem van egy 6 éves kis-nagy Fiam, Ő spontán jött, de azóta a kis tesó nem sikerül.Az AMH szintem alacsony, azon kívül minden rendben van páromnál is és nálam is! Július 22.-vel kezdtem a suprefact injekciót, ha minden jól megy akkor hozzá jön holnap valami + - amit még nem tudok mi és mibe fog fájni! Egyébként Tapolcára járok én is támogatott lombikra! Holnap már kicsit okosabb leszek!
2015. aug. 5. 23:02
 13/14 anonim válasza:

Kicsit követném, mert ez engem is érdekel.

Most kell időpontot kérnem majd uh-ra. Most lesz meg a hormonvizsgálat eredménye. Ha minden igaz, kb. szeptemberben mehetünk majd a beültetésre.

2015. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, újabb 46000-et hagytam a patikában, ez 6 db szuri összesen 3 napra
2015. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!