Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyünk, hogy sikerüljön...

Orsika85 kérdése:

Mit tegyünk, hogy sikerüljön a baba? Már 1 éve probálkozunk, de sajnos semmi eddig! Most töltöttem be a 30-at, párom pedig 35-öt! Ha vannak hssznos ötletek szívesen fogadnám!

Figyelt kérdés
Megprobálok nem ràgörcsölni, nem csak ezzel foglalkozni, de az utóbbi hónapokban már menszesz elött kb 10 nappal mindenem fáj es ekkor már nem tudom lazán kezelni, már csak ez van a fejembe!

2015. aug. 4. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

És mindkettőtöknél minden rendben van orvosilag?

Ha igen, akkor utazzatok el, és felejtsétek el a témát. Élvezzétek az életet, egymást, csináljatok olyan dolgokat, amit a baba mellett majd már nem fogtok tudni. Bulizz, sportolj, és pár hónapig ne görcsösen ovukor szexeljetek, hanem amikor megkívánjátok egymást. Ha össze akar jönni, össze is fog. De ha görcsölsz, az nem lesz jó :)

2015. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekünk az ovuteszt+hőmérő+INOFOLIC vált be 1 év próbálkozás után.
2015. aug. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Egy év már megér egy kivizsgálást! Amúgy ovu teszt mindenképpen! Vateran halommal kapsz olcson es jok is!

Emellett egeszseges eletmod es etkezes!

2015. aug. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ovuteszt meg doki, egy év után már lehet.
2015. aug. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Partnercsere.
2015. aug. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én màr voltam, páromnak majd szeptemberbe kell mennie dokihoz, igazábol nekem se sokat mondott csak annyi, hogy a nyákok rendben vannak es akkor mondta, hogy a köv .lépés a párom vizsgálása
2015. aug. 4. 19:32
 7/17 A kérdező kommentje:
Inofolic az micsoda? Orvos írja fel?
2015. aug. 4. 19:43
 8/17 Ninus85 ***** válasza:
Cickafark+palástfű tea!:)
2015. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Részletes kivizsgàlàs volt? Hormonsor (3. és 21. napi), uh, àtjàrhatósàgi?
2015. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Meg nem volt , azt mondta a nődoki, hogy még semmiröl nem maradtam le ( gondoltam magamba köszi): kerdezett egy par dolgot , annyit mondott s nyakok rendben! A paromnak kell majd menni szeptemberbe kivizdgàlàsra, de nekem nem mondott semmit, gondolom ha neki mrg ledz az eredmeny utanna jövök én
2015. aug. 4. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!