Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefeszek ciszta melett...

Petefeszek ciszta melett teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon szeretnem ha biztatnatok engem mert regebben nagyon rendszertelen volt a havim,most viszont par honapja kaptam hormon kezelest es minden honapba megjon jol.Szeretnek teherbe esni viszont egy honapja voltam a dokimhoz es mondta hogy mind ket petefeszkemben van ciszta.Ujra adott hormon kezelest 15 napra ,a tabletta neve Arefam ha ahlott meg valaki rolla.Par napja mult el a menstruaciom es szeretnenk a parommal probalkozni hogy teherbe essek.Szerintetek van eselyem?Volt valaki mar igy?Nagyon felek is mert nekem mindig voltak problemaim de gondolom ha helyre alt a havi bajom akkor konyebb lesz a teherbe eses is.Koszonom a valaszokat remelem megnyugtat valaki hogy mar volt igy es egeszseges gyereke lett,mert most ezt szeretnenk a legjobban a parommal.
2015. aug. 5. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha cisztas mindket petefeszked, az tuti pcos!! Akkor aztan nem a hormonnal bombazas a megoldas, hanem egy nagyon hozzaerto endokrinologus, es egy alapos kivizsgalas!!! Es lehet, hogy veletlenul sukerulne a baba, de normalis kezeles nelkul a veteles kockazata nagyon magas!!
2015. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mtke ***** válasza:
Pont hogy hormon kell!ajánlják ilyenkor a terhesseget mert az megszüntetni a cisztakat ha nem akarsz akkor írnak erős hormontartalmu fogamzásgátlót tudom nekem volt
2015. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legrodszabb amit tehetnek kedves utolso, az a fogamzasgatlo!!!! En Pcos es IR-es vagyok, hal istennek annak idejen rogton normalis dokihoz kerultem, nem ilyen kontar sarlatan nogyogyasz kezebe aki kivizsgalas nelkul fogamzasgatloval akart volna tomni!!! Az csak elfedi a tuneteket, de nem kezeli a betegseget!! Nekem is tele volt kis cisztakkal a petefeszkem, nem is tudtam volna teherbeesni, 60 naposak voltak a ciklusaim. Erdekes modon, a 160 gr ch dieta, es a metformin hatoanyagu gyogyszer, na meg a sport altal, tokeletesen beallt a ciklusom 28 naposra azonnal, es a 6. Honapban terhes lettem! Es nem kellett semmifele hormon!!!! Kerdezo! Ha el akarsz vesztegetni eveket, akkor tomjed csak a hormont, ha nem, keress fel egy endokrinologust aki eloszor kivizsgalja mi zajlik a testedben egyaltalan!!!!
2015. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy milyen ciszta, lehet, hogy sárgatest ciszta volt, és már rég felszívódott. Én ultrahang vizsgálatot csináltatnék, hogy elmúlt-e.


Nekem is volt már petefészek cisztám, igaz az egyik oldalon csak, de hamar elmúlt. Azóta is van rendesen peteérésem.

2015. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én most nem válaszolok hanem kérdezek...akinek petefészek cisztája volt annak fájt a comb töve?vagyis volt szuró hasitó fájdalma a combban?
2015. aug. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nekem nem volt olyan fájdalmam.
2015. aug. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem a jobb oldalon van petefészek cisztám. Erős fájdalmaim combom is szokott fájni meg hányingerrel,hányással jár. Én is szeretnék szülni.
2016. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ignis Subdialis ***** válasza:
Tudok olyanról, hogy a nő szünet nélkül dugig volt petefészekcisztával, az orvos jól "meg is nyugtatta", hogy nem eshet teherbe, úgyhogy ennek biztos tudatában nem is védekezett, lett egy párkapcsolata, 2 hónap múlva már várta a babát, aki ma már 10 éves... Szóval ennyit a nagy kijelentésekről...!
2016. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!