Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 3 nappal érdemes...

Mensi előtt 3 nappal érdemes reggeli első vizeletből 25-ös tesztet elvégezni ha minden jel arra utal, hogy Baba van?

Figyelt kérdés
Csak ezért szeretnék ilyen hamar tesztelni mert volt már egy vetélésem és az orvosom azt mondta ha egyből pozi lesz a tesztem el kell kezdenem Utrogestant szednem.
2015. febr. 23. 20:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
hát akkor ebben az esetben csinálj,aztán ha negatív csinálsz pár nap múlva. drukkolok :-)
2015. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igazából Nekem az a gyanús,hogy nincs semmi mensis tünetem ami ilyenkor már gyötörni szokott.Plusz enyhén fájnak a melleim és száraz vagyok mint a sivatag...
2015. febr. 23. 20:32
 3/26 anonim ***** válasza:

Ha ilyen veszély áll fent, akkor tesztelj minden reggel, ne sajnáld rá a tesztet!

Mert ha nincs elég progid, de terhes vagy, és a nemvárt napján le esik a progiszinted, akkor... Szóval tesztelj, és futás a dokihoz, ha pozitív-gyanús.

2015. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A hőmet méregetem pár napja reggelente,de már most magasabb mint egy olyan ciklusban,mint amikor nem estem teherbe.Igen egyből megyek dokihoz ahogy már egy haloványka csíkom is lesz.Nem kockáztatok még egy Babát.Sokat várat nagyon Magára.A tesztet nem sajnálom csak sajnos a 10-es tesztek elfogytak itt Nálunk a patikába (falun) meg csak 1000 ft-os teszt van ezért vaccilálok a minden napi tesztelésen..
2015. febr. 23. 20:40
 5/26 anonim ***** válasza:

azért csinálj szerintem reggeli elsőből,aztán 2 nap múlva megint reggeli elsőből. ha pedig szükség lesz még tesztekre köv. hónapban (drukkolok,hogy ne kelljen) egyszerűbb ha rendelsz (akár netről,akár gyógyszertárban)

1es

2015. febr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem, hogy miert kell az Utrogestant szedned? En Duphastont szedek az ovu utantol. Barnazasra kaptam.
2015. febr. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Igen eddig mindig neten rendeltem tesztet csak most teljesen elfogyott :(.Azt hittem HCG teszt van itthon azt kiderült,hogy Lh tesztek.


Azért kell egyből utrót szednem mert 2 éve volt egy barnázással kezdődő 8 hetes vetélésem.Után kb 1.évig nagyon sok volt a köztes vérzése,barnázásom és kiderült kevés a progim...akkor kellett először utrót szednem majd kb. féléve nem kell szednem mert minden helyre állt, megszűnt a barnázás.Ha pozit tesztelek akkor megelőzéképpen kell szednem nehogy megint elvetéljek.


Na de ma reggel elfelejtettem a reggelit elrakni így ma nem csinálok tesztet....ami viszont jó,hogy feljebb ment a hőm egy kicsit pedig ilyenkor már esni szokott :)

2015. febr. 24. 09:03
 8/26 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok!!!! Viszont ha feljebb ment a hö, akkor az utalhat arra is, hogy ha baba van, hogy termelödik a progi! En csak a 4. napon vagyok ovu utan, de mar most magasabb a höm, mint ilyenkor szokott lenni :) Drukkolok nagyon, majd irj, ha teszteltel. Vateras tesztröl pedig nem sok jo velemenyem van, amig az csak halvany pozit mutat, addig egy rossmannos facelle teszt mar erös pozit, szoval becsaphat ugy, hogy halvanyabban mutatja, es aztan jön az aggodas, hogy minden rendben van-e.. :)
2015. febr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Konkrétan ebben a hónapban nem mértem hőt csak 1 hete kezdtem el.

Ebben a hónapban ilyen a vége:

[link]


Ez pedig a múlt havi:

[link]


Az lett furcsa,hogy magasabb mint ahogy szokott sőt a 2 pozi ovu teszt az reggeli nem első vizeletből volt és nem is délutáni ahogy elméletileg használni kellene...

2015. febr. 24. 09:18
 10/26 anonim ***** válasza:
Nagyon biztato!!! Drukkolok nagyon! Csinalj teszteeeet :) :)
2015. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!