Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mozgás a hasamban, mi ez?

Mozgás a hasamban, mi ez?

Figyelt kérdés
8 hónapja szültem, a gyerekem 3 hónapos kora óta érzek magzatmozgáshoz hasonló mozgásokat, hol gyengébben, hol erősebben. Eleinte csak a bal bordám alatt éreztem, most meg csak a jobb alatt. Van, hogy pár hétig nem jelentkezik. Még szoptatok, császárral szültem, és diamilla fogamzásgátlót szedek.

2015. aug. 7. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen a legtöbb nőnél előfordul a szülés utáni első évben. Fantom magzatmozgás! :)
2015. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még mindig a belek mozgása, helyezkedése.

Én is kb. 8-9 hónapos koráig éreztem (azt hittem, megint terhes vagyok), aztán elcsitult.

Én is császárral szültem.

Ne aggódj, nincs semmi baj.

2015. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De minden nap érzem, sokszor! A hasam nem nőtt, sőt, fogytam 8 kgot... csak nagyon idegesít.. de jó, hogy nem csak nálam van ez. Egyébként én is császáros vagyok.
2015. aug. 7. 19:51
 4/6 Duenna ***** válasza:
Miért nem mégy el nőgyógyászhoz, hogy tisztázd, nem-e vagy újra terhes?
2015. aug. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De azt irtad, hogy van par hetig, hogy nem jelentkezik...
2015. aug. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De van, hogy 3 hétig meg minden nap.
2015. aug. 8. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!