Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes és 3 napos terhes...

11 hetes és 3 napos terhes vagyok. Érzem, hogy valami mozgás van a hasamban folyamatosan, de mi ez, nem tudom körül írni jobban, csak a pulzusomat érzem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán a bélmozgások lehetnek... Elvileg a 12.hétben még nem szokták érezni a mozgásokat. Ha a babát érzed már, az összetéveszthetetlen és biztos leszel benne, hogy mi az...
2010. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ütemesen érzed, akkor az a hasi ütőér.

Még egy picit korai, hogy a babó legyen az. Én 14 hetesen éreztem először, az ütemtelen volt, dinamikus, és egészen lent a szeméremcsontnál, szinte a bugyim vonalában. Ilyenkor még ott van lent a baba.

2010. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a pulzusod az. Engem a 16. hétig becsapott, utána egyértelművé vált, hogy milyen ez és milyen az amikor a baba rugdal.
2010. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi, azt gondoltam, hogy nem a baba, mert tudom, hogy kábé 16-17 hetesen érezhetem majd, csak semmi ilyesmiről nem hallottam, hogy ilyet is fogok érezni. Valószínű, hogy a hasi ütőerem lüktet, csak furcsa, hogy egyfolytában érzem:D
2010. jan. 22. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességemnél már 11 hetesen éreztem a babát, sőt az elsőnél a párom szólt... Szerintem nem lehetetlen, a hasfaltól függ.
2010. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!