Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 eves múltam. A párommal...

20 eves múltam. A párommal nagyon szeretnénk babát. Szerintetek belevágjunk?

Figyelt kérdés
Ő Ausztriàban dolgozik, elèg jól keres. Èn viszont mèg egyetemre jàrok. Mèg 2 èvem van. 4 ève vagyunk együtt ès màr nagyon szeretnènk közös babàt. Èdesanyàm is egyetem mellett szült engem ès még dolgozott is szóval meg lehet csinàlni. Biztos vagyok benne, hogy kitartó lennèk és meg tudnám csinálni. Szerintetek merjünk belevágni?

2015. aug. 7. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ezt biztos hogy idegeneknek kell eldönteni? Nálatok ez a szokás?
2015. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezt csak ti tudjátok eldönteni. De itt egy pár kérdés:Õ is nagyon szeretné? Éltetek már együtt? Mármint külön a szülõktõl, nem náluk? Lesz segítséged, hogy befejezhesd az egyetemet? Van tartalék pénzetek? Neked járna diplomás gyed, az igaz, de amúgy van valamennyi pénzed? Mi lesz ha szétmentek? Tudsz hová menni a picivel? (sajna erre is jó gondolni)
2015. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

egyáltalán együtt éltek?

milyen gyakran jön haza?

mert ha 2havonta, ő könnyen bevállalja hisz semmi dolga


ha van eszed, végzel a sulival, lehúzol 2 évet, kapsz minden támogatást amit kaphatsz.

2015. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Első, vèlemény kèrtem nem bunkózàst köszi :)
2015. aug. 7. 19:53
 5/14 A kérdező kommentje:
Együtt èltünk amìg ki nem ment Ausztriàba. Minden hétvégén hazajön. Az egyetemi óráimat két napra veszem fel és a többi nap Ausztriában leszek én is. Igen ő is szeretné, nem véletlen írtam, hogy szeretnénk gyereket. Lenne hol laknunk. Pénzünk is van.
2015. aug. 7. 19:56
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem bunkóztam. Csak fura hogy idegenekkel dönteted el hogy szüljél-e vagy sem.
2015. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Arra meg, hogy mi van ha szétmentek annyit fűznék hozza, hogy ha 30 eves lennék is meglenne az esély, hogy szétmegyünk. Arra gondoltam, hogy az egyetemet levelezőn fejezem be. Segìtsègem lenne egyébként.
2015. aug. 7. 19:58
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak màsok vèleményére és tapasztalataira vagyok kíváncsi aki esetleg szült egyetem mellett.
2015. aug. 7. 20:00
 9/14 Bella169 ***** válasza:
Én is egyetemre járok még, és 8 órában dolgozok mellette (dolgoztam míg tp-re nem jöttem). Egyetemen már váltottam levelezőre. (Érdemes már terhesség vége fele is levelezőre járni, mivel akkor nem is kell minden héten bemenni. Nekem könnyebb volt így, bár nekem a munkahely is belejátszott hogy a szülés előtt váltottam. Ha a baba a váltás követő egy éven belül megszületik, akkor még jár a diplomás GYED.)Most fog heteken belül megszületni a babánk. 23 éves vagyok, tervezett baba. Ha van hol lakni, van elég bevétel, akkor ha mind ketten szeretnétek bele lehet vágni.
2015. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Gratulàlok nektek ès köszönöm a válaszod! Szerintem belevágunk csak félek egy kicsit. :)
2015. aug. 7. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!