Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyanakodnátok terhességre...

Gyanakodnátok terhességre ebben az esetben, vagy inkább hormonzavar lehet?

Figyelt kérdés
11 napja volt egy védekezés nélküli együttlétem. Rá egy hétre (a vártnál egy héttel korábban) megjött a vérzésem, de sokkal kevesebb, mint szokott, és csak 3 napig tartott. Émelygek, de lehet a melegtől. Tesztelni korai lenne, gondolom. Hormonzavar lehet, vagy lehetséges, hogy teherbe estem...?
2015. aug. 8. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Aktus után 3 héttel csinálnék egy tesztet. Akkor biztosat mutat már. És vennék egy nagy doboz gumit, hogy többé ne kerüljek hasonló helyzetbe.
2015. aug. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ijesztgetni, de akkor pont ovuláció környékén volt az együttlét. A vérzés beágyazódási vérzés is lehetett.
2015. aug. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy terhesség. 11 nappal aktus után émelygéses tünet kizárt. Bármi oka lehet. Progeszteron hiány, hormonzavar, ciszta, bármi. A terhességet minimális esélyre tenném, de azért csinálj egy tesztet és menj el nőgyógyászhoz, nehogy valami nőgyógyászati gondod legyen!
2015. aug. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy terhes vagy.
2015. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most már mellérzékenység is társult az émelygéshez. 13 nap telt el az aktus óta. csütörtökre vártam volna normális esetben a vérzésem. Beágyzódási vérzésről én még sosem hallottam, most itt megnéztem, hogy az pár csepp nagyon rövid ideig. Ehhez képest nekem napokig tartott a barnás maszat. Nem tudom, várjak-e a következő mensiig, vagy elmenjek orvoshoz, hátha coszta, vagy vmi... Köszi az eddigi válaszokat.
2015. aug. 10. 13:05
 6/7 A kérdező kommentje:
ciszta, akarom mondani :)
2015. aug. 10. 13:06
 7/7 anonim válasza:
csinálj egy 10-es érzékenységű tesztet holnap reggel, de ha negatív, sem tuti, hogy nem baba... :S
2015. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!