Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt olyanok, akik most...

Forevernow kérdése:

Vannak itt olyanok, akik most kezdik a babaprojektet?

Figyelt kérdés

2 hete volt az első próbálkozásunk, mostanra csomó mindent beképzelek magamnak.. Egyelőre nem tudom van-e alapja..

Szívesen olvasnám hasonló cipőben járók hozzászólásait :)



2015. aug. 11. 17:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Szerintem igyekezz ne beképzelni mindent, mert nem jó minden menzeszednél csalódni. Nagyon ritkán sikerül előre a gyerek, bár nem is lehetetlen, szerintem érdemes kivárni azt a 2 hetet, amikor kimutatja a teszt.
2015. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Egyébként mi most kezdjük, de egyenlőre várunk előzetes vizsgálatokra, szedj mindenképpen folsavat, azt már én is szedem, a nődokim ajánlotta.
2015. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
30%
Hülyeség,amit csinálsz.Ne babaprojektezz(de utálom ezt a szót),ez nem feladat,amit meg kell oldani határidőre.Simán csak ne védekezzetek.Ne figyelj semmit,ne gyereket csináljatok,hanem szeretkezzetek.Ne hőmérőzz,ne tűzz ki napojat,amikor lehet szexelni.Látod máris képzelődsz.Csak akkor tesztelj,ha késik a menzeszed egy hetet.Addig csinálj mindent úgy,mint eddig.
2015. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Én sem úgy értettem, hogy most aztán nap 24ben gyártjuk a gyereket.. Majd sikerül ha itt lesz az ideje :) nem számolgatok meg semmi. Csak eddig az életemben mindent pontosan megterveztem és most furcsa ez a bizonytalanság, nehéz nem erre gondolni.
2015. aug. 11. 17:29
 5/38 A kérdező kommentje:
Meg ugye elkezdtem utánaolvasgatni, de kár volt.. Mindenféle tünetet vélek érezni, de közben tudom, hogy nagyon korai lenne még.
2015. aug. 11. 17:31
 6/38 anonim ***** válasza:
Alapvetően szerintem sem kell tervezni, illetve túlságosan beleélned magad és mindenféle tünetet érezni (bár a megtermékenyülés után nem is érezhetsz semmit), de pl. nekünk nagyon is komolyan kell terveznünk a gyereket az egyéb betegségeim miatt. Sok előzetes vizsgálat, lehet, hogy nagyon sietnünk is kell, a nődokim szerint, így könnyen lehet, hogy a peteérésemet is UH-val fogom nézetni, hogy siettessük kicsit a dolgot, nyilván én sem így képzeltem, de vannak ilyen helyzetek is.
2015. aug. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
81%
Annyira nem értem ezt.. aki amùgy is tervezős alkat,miért ne tervezhetne? Amikor majd x hònapja nem sikerül és csak várjátok várjátok a babát,akkor is csak ùgy sodròdni kell? Nyilván nem kell projektkébt kezelni de igen is szerintem rendben van a tudatos tervezés!
2015. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Furcsa mert mindig ott motoszkál a fejemben, hogy vajon most mi történhet odabent, vagy hogy egyáltalán történik e valami. Ráadásul a férjem sem segít, ő még nálam is jobban be van indulva.. Ma szembesültem azzal, hogy felkért valakit keresztanyának, pedig otthon még nem is beszéltünk ilyesmiről :D nem akarom elvenni az örömét, mindketten nagyon szeretnénk babát, de olyan korai még ennyire híresztelni. Már látom a lelki szemeimmel, hogy ha esetleg nem úgy sikerülne ahogy tervezzük, akkor mennyi sajnálkozó emberkével kell majd megértetnem, hogy semmi baj, csak később jön a trónörökös..
2015. aug. 11. 17:52
 9/38 anonim ***** válasza:
mi most kezdjük a másodikat :-) anno én is az elsőnél az első pár hónapban beképzeltem mindenfélét de aztán mikor nem görcsöltem úgy rá,már nem
2015. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy általában azoknak nem jön össze, akik rágörcsölnek, legalábbis én leginkább ilyen példákat látok magam körül, híresztelni pedig első trimeszter vége előtt semmiképpen nem híresztelném.
2015. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!