Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után lettetek...

Mennyi idő után lettetek (sikerült) ismét terhesek császár után?

Figyelt kérdés

Okozott gondot a következő teherbeesésnél,terhességnél? Mennyi idő után sikerült várandósnak lenni elsőre és a császár után? A második is császár volt?

Köszönöm a válaszokat!


2015. aug. 12. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13 hónap, sima volt a következő. De tudok olyat, hogy 1 évre rá simán szült.
2015. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12 hónap volt, majd ismét 12. Nem volt gond a császár miatt,bár a másik kettő is az lett,mert nem tágultam eléggé.
2015. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
13 hónapig nem sikerült teherbeesni?
2015. aug. 12. 14:16
 4/14 anonim ***** válasza:
Napra pontosan két év (addig nem is próbáltuk). Eddig problémamentes a terhességem, de sajnos nagyon úgy néz ki, megint császár lesz.
2015. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerek az első hónapban megfogant. A 2. terhességem a 2. próbálkozós hónapban jött össze, 31 hónap volt a 2 császár között. 3. babánk is a 2. hónapban fogant meg, 29 hónappal az előző műtét után született Ő is császárral.
2015. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést (lehet nem fogalmaztam egyértelműen), mert császáros voltam,a fiam 2.próbálkozós ciklusban megfogant és most tervezzük a testvért. Szeretném felmérni,hogy csak véletlen- e,hogy a császárral szült ismerőseim között,akiknek az első terhesség relatíve gyorsan összejött És nem volt gond,ott a testvér nehezebben fogant meg,vagy elveszítették a babát.
2015. aug. 12. 14:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Elsó baba 2,5èv volt mire összejöt4, csàszàrral született , màsoik baba 3. próbàlkozós hónapban sikerült is. Mondjuk az èn ismerőseim körèben pont ellenkezőleg. Van aki szülès utàn 3hónappal màr terhes volt pedig lombikkal lett az első baba.
2015. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A fiam születése után 3 évvel kezdtünk el próbálkozni, a 3. hónapban össze is jött. A fiam anno elsőre.

Bár úgy néz ki, most a tesó is császáros lesz.

2015. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs összefüggés a császár és az újabb fogantatás nehézsége között. Nekünk az első nagyon nehezen jött össze, míg a második szinte a nulladik próbálkozásra (mert nem is számítottunk még sikerre). A szervezek "emlékszik" arra, hogyan kell teherbe esni, és ha nincs semmi komplikáció, ált. kevesebb próbálkozásra összejön mint először.
2015. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fiam első próbálkozós hónapban összejött,most 7 év különbség lesz a két gyerek között,de pocaklakó is az első próbálkozós hónapban összejött.
2015. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!