Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő után lettetek...

Mennyi idő után lettetek (sikerült) ismét terhesek császár után?

Figyelt kérdés

Okozott gondot a következő teherbeesésnél,terhességnél? Mennyi idő után sikerült várandósnak lenni elsőre és a császár után? A második is császár volt?

Köszönöm a válaszokat!


2015. aug. 12. 14:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor valószínű csak véletlen.
2015. aug. 12. 15:02
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem az elso csaszaros szules utan a 6. honapban ujra terhes lettem 14 honap telt el a ket csaszar kozott minden rendben volt.
2015. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem az első túl nagy súly miatt lett császár, 4850gr, majd 1 èv 4 nap múlva született a kistesója, császárral, szintèn nagy súly miatt.
2015. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Második voltam. Nekem a rá 12 hónapra összejött baba sajnos elhalt az első trimeszterben.Ezt nem irtam bele mert nem volt összefüggésben a császárral,mint rá pár hónapra kiderült egy pajzsmirigy betegség lappangott bennem.Tudni kell hogy az első terhesség és szülés nagyon sok addig csak lappangó és további terhességekre kiható betegséget felszíthat,ilyen pl az autoimmun pajzsmirigy betegség, a CSGT, inzulingondok...
2015. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!