Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy 28 évesen...

Normális, hogy 28 évesen ennyire foglalkoztat a téma?

Figyelt kérdés
Párommal évek óta együtt vagyunk, későbbre tervezzük majd a babát, de eljutottunk arra szintre, hogy lassan kilátásba kerülhet. De én nem tudom elnyomni magamban a vágyat, folyton ekörül forognak a gondolataim. Hogy mennyire szeretnék már anya lenni és minden vágyam, hogy végre családom legyen. És ezt képtelen vagyok kiverni a fejemből. Pár hónapja tart ez komolyabban nálam. Ma már meglátok egy kisbabát és akkor még jobban előtörnek bennem az érzések. Régen ez nem így volt. És borzasztó rossz ez, de a páromra se fogom idő előtt ráerőltetni a dolgot.
2015. aug. 13. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Mi a kérdés célja? Ha azt írja a többség, hogy nem normális, akkor nem fogsz ilyenekre gondolni? Vagy mit szeretnél megtudni?
2015. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen normális, ne aggódj. Szép lassan eljuttok odáig.
2015. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem az a nem normális

,ha ennyi idősen nem erre gondol az ember.Kedves 1 válaszoló,miért kell kötekedni?Ha nem tetszik a kérdés akkor NE válaszolj rá.

2015. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem elegge eltulzott az anyasag iranti vagyad. Nem tudom, te miert szeretnel ennyire gyereket, de az biztos, hogy velem ez lenne az egyik legrosszabb dolog, ami tortenhetne. Gondold el, hogy 24/7-ben el kell latnod egy kisbabat, szinte nulla fizetesert, te es a parod vagytok teljesen felelosek erte, mindent megadsz neki, mikozben o szinte semmit ertekeset nrm ad vissza. A terhesseg, szules, szoptatas kesz kinszenvedes, nem tudsz majd rendesen aludni, ezerszer tobbet kell dolgoznod, es szinte tuti biztos, hogy egy idore el kell bucsuznod a munkahelyedtol. A gyerek ellatasa viszont rengeteg penzbekerul, foleg, ha nagyobb korara egy kovetelozo kis zsarnok lesz.

Raadasul az anyasagert szinte semmi megbecsules nem jar, a gyerekvallalas altalaban tonkreteszi, de legalabbis szinte sosem tesz jot a parkapcsolatnak, hazassagnak, az altalanos kozerzetnek es az egyeb barati tarsasaggal valo kapcsolatnak.

Ja, es ha pszichopata gyilkos vagy eletkeptelen kis senki lesz a gyereked, azert is teged fognak hibaztatni, hogy milyen szarul nevelted.

Szoval en a helyedben megfontolnam ezt a dontest, mert tudd, hogy onnantol szimplan anyakent fognak tekintenteni rad, ami eleg hatrany a munkahelyeken, illetve irrealisan nagy elvarasokat tamasztanak feled.


*Thomasina*

2015. aug. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én mindig is szerettem volna családot és így közel a 30-hoz, még inkább. Utolsó válaszoló, minden rosszindulat nélkül, megkérdezhetem a korodat? Mert elég érdekes ahogy gondolkozol, de szerintem ez még változhat pár év múlva...
2015. aug. 13. 09:41
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Ennyi idősen azért már teljesen normális,ha vágysz az anyaságra. Az a nem teljesen normális aki 30 évesen még fontolóra sem veszi,persze úgy,hogy van tartós kapcsolata,anyagi háttere stb... és még sem.Na az ilyen nőknél azért picit megtorpanok..De pálcát nem török felettük.... ki hogy szereti az életét. Én gyerekkel...sok gyerekkel.
2015. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen normális hiszen a gyermekvállalásra ideális kor már csak 1-2 év nálad.
2015. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Thomasinára még sosem mosolygott a gyermeke.
2015. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Julie S ***** válasza:
78%
Teljesen normalis. En 27-28 eves korom korul, tobbevnyi egyutteles utan jeleztem a paromnak, hogy 30 eves koromig szulni szeretnek. Ha o tovabbra sem akar gyereket, akkor itt az ido kulon utakon folytatni. O gyorsan atertekelte a dolgot es 29 eves voltam, mikor megszuletett a lanyunk.
2015. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen normális, 25 évesen ugyanezt érzem, bár próbálom kontrollálni mivel kb. 2 évig még nem próbálkozunk :)
2015. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!