Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Oxymethalon melle milyen...

Lidacika kérdése:

Oxymethalon melle milyen szuris kura parosodik? Mit kell melle szedni marmint proviron Stb? Csupan kerdes mert nagyon kivancsi vagyok? Foglalkoztat a tema ezer embertol ezer valaszt kaptam .

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést ne interneten tedd fel, mert itt nagyon ritka az olyan ember aki egy picit is ért testépítéshez, nem hogy még a dopping témában érdemi választ tudnál kapni. Valahogy kérdezz meg egy olyan valakit akin látszik hogy tényleg ér valamit amit csinál, és nem 3-4 éve foglalkozik testépítéssel.
2015. jan. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első kúrád? Nem kezdenék oxyval.. Az egyik legerősebb szemes cucc, és rohadtul vizesít is. Egy lazább szuris kúra sokkal célravezetőbb lenne. Ha már annyira szteroidozni akarsz akkor legalább látsszon is meg. Kezdésnek pl. enantát kúra elég népszerű. Provi mindig kell, HCG és zita is. Provi a gyno miatt meg a vizesedést is visszafogja kicsit. HCG ne 5000-el kezdj, az hülyeség. Mostanában már el kell nyújtani, és a HCG miatt meg kell zita.
2015. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!