Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeestem abortusz után....

Ketrin19 kérdése:

Teherbeestem abortusz után. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy 2015. ápriliban teherbeestem. De el kellett vetetnem anyagi problémák miatt meert akkor pont nem volt mun kám. és a párommal rokonoknál laktunk. Szoval áprilisba elvetettem . De akkor már három honapos voltam. Nem vettem észre mert véreztem is közben. Na szoval, azota rendebejöttünk ugyan elköltöztünk albérletben vagyunk és munka is van. De juliusban nem jött meg és augusztusban sem vagyis most sem. Lehet e baja a babának ha terhes vagyok most? Mert hát nemrég volt abortuszom. és szerintem tuti terhes vagyok. Nem akartunk babát még védekeztünk de 2 alkalom sajnos nem volt elövigyázatos.

2015. aug. 13. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha "csak" két alkalommal nem védekeztek, az kb annyit ér, mintha egyáltalán nem védekeznétek. Gratulálok, jó babázást. Nem hinném, hogy ettől baja lesz.
2015. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Félve kérdezem, hogy ha egy-két hónap múlva ismét megroppan az anyagi helyzetetek, mihez kezdetek? Örökbe adjátok?
2015. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
persze hogy nem..de akkor tényleg szar helyzetben voltunk....nem vetetném el mégegyszer....nem is dolgoztam fel azota sem...de természetesen nem .
2015. aug. 13. 17:31
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

3 hónaposan vagyis 12 hetesen már úgy néz ki mint egy baba csak kicsibe.

Felelőtlen p..a vagy ha abortusz utan sem vedekezel.Gratulálok!

2015. aug. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Abortusz után nekem nem lenne kedvem széttenni a lábam, nemhogy nem védekezni. Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen?
2015. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyökerek..
2015. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a babának a korábbi abortusz miatt,bár sajnos koraszülésre nagyobb az esély,ha már volt abortusz,de nem szabad rosszra gondolni.Jò egészséget és örömteli babázást kívánok.
2015. aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lesz baja...hogy ti lesztek a szülei. Ezért imádom azokat a kijelentéseket, hogy a gyerek választ családot...pff...
2015. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!