Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jónás nap szerint sikerült a...

Jónás nap szerint sikerült a baba? Jónás előtti mind a 3 nap együtt voltatok? Jónás napon már nem?

Figyelt kérdés
Érdemes ez alapján próbálkozni? Tapasztalatokra lennék kíváncsi!
2010. márc. 9. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A két gyermekem tudatosan Jónás nap elötti 3 napban "készült".Jónás napon már nem voltunk együtt hiszen pont ez a lényege,hogy elötte 3 nap azon a napon meg már nem kell akciózni.A nemük is bejött,lány-fiú.

Most 10+2 hetes kismama vagyok,tudom mikor volt Jónás napom januárban,próbáltunk elötte együtt lenni,de nem mind a három napban.Most,hogy utána számoltam,és bizony 67 napos a pocaklakóm,megint sikerült Jónás naptár szerint:))


De biztos tudod,ez csak EGÉSZSÉGES pároknál jön be!

Meddőség,kevés spermaszám,stb kizárva.


egy kismama.

2010. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi és gratulálok!!!
2010. márc. 9. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:

én nem hiszek a Jónás módszerben, mint ahogy a horoszkópban sem, ugyanannyira kamu.


remélem nem érzed off válasznak. csak leírtam, mert ezt gondolom és úgymond durván fogalmazva: "nem akarom, hogy terjedjen a hülyeség". de szerintem kérdezd meg a nőgyógyászod véleményét erről. biztos vagyok benne, hogy ő sem hisz benne.


akinek így sikerült, annak véletlenül bejött.

2010. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislanyom jul. vege agusztus elejen fogany meg, s ahogy vissza neztema Jonas naptart jul. 20 korul, mi akkor tutira nem voltunk egyutt, ugyhogy van akinek be jon van akinek nem.
2010. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!