Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ugye ez nem terhesség?!

Lányok, ugye ez nem terhesség?!

Figyelt kérdés

Hallottam már rejtett terhességről, meg akik nagyon későn vették észre, és most kicsit megijedtem, mert már két hónapja nem jött meg, pedig most nem is stresszelek semmin... Eléggé vizesedek viszont, pufókabbnak érzem magam, fájnak és feszülnek a melleim, fáradékony vagyo,k a gyomrom is eléggé vacakol. Menjek el nőgyógyászhoz, ugye?


Utoljára márciusban voltam együtt pasival, bár fogamzásgátlót szedtem, de sajnos néha elég hasmenős vagyok, szóval nem tudom, hogy használt-e. Van itt olyan, aki 3-4 hónapig még menstruált terhesen?


2015. aug. 16. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Március óta eltelt majdnem fél év, tehát már jó sokszor meg kellett jönnie azóta. Teljesen kizárt, hogy terhes vagy, mert már nagy terheshasad lenne ennyi idő alatt. Ha teljesen hülye vagy, akkor vegyél egy tesztet, az is kimutatja a terhességedet, hiszen nem sokára már szülni fogsz :) Nődokihoz legfeljebb a rendszertelen menzeszeddel érdemes menni.
2015. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt mit mutat?
2015. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
miért nem teszteltél mikor kimaradt?
2015. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta már félidős terhes lennél, már lehet, hogy a baba is mozogna a pocakodban, és elég látványos lenne a változás rajtad, szóval tuti nem vagy terhes.
2015. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!