Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap pozitív teszt után ma...

Tegnap pozitív teszt után ma reggel Megjött a menstruációm, akkor kizárt a terhesség?

Figyelt kérdés
Már 1 hete késett. Ilyenkor kell orvoshoz menni?
2015. aug. 16. 08:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Most azonnal orvos!!


1. Lehet hogy vetélés, akkor fontos, hogy minden kiürüljön. Bajod lehet tőle.


2. Lehet hogy baba és még megmarad, ha hormonálisan támogatjátok gyógyszerrel.


Egyik sem játék. Lásson orvos!

2015. aug. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
ha erős pozi volt? mindenképp orvos.
2015. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Halvány pozitív volt.
2015. aug. 16. 08:57
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem akkor is orvos, még ma minél előbb !
2015. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Rendes vér vagy barnázás?

Sajnos valószinűleg nem tapadt meg jól,kémiai terhességnek hivják ha pár nap késés után mégis megjön. Nekem is volt több is.

Ha rövidebbnek itéled meg a vérzésed vagy más mint máskor, tesztelj még, nem feltétlen szakad meg a terhesség (de ha erős a vérzés,valószinű)

Én a 3.terhességemnél 3 nap késés után kezdtem vérezni, + teszt mellett. De a vérzés 2 nap alatt elmúlt,barnázásba átment, orvoshoz mentem,utrogestant kaptam és a baba megmaradt.

2015. aug. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Pozitív kizárólag terhesség esetén lesz a teszt. Soha máskor. Mert az a hcg hormont mutatja ki, ami csak és kizárólag terhesség esetén van jelen a szervezetben. Orvoshoz!!!
2015. aug. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltál dokinál, mi történt?
2015. aug. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, sajnos nem látott semmit, viszont a nyálkahártya 10 mm. És vérzésem is csak 3 napot volt és nem annyira vészes. Szerinte vetéléshez kevés, méhen kívülihez sok volt. Valószínű méhen kívüli lesz sajnos, vagy kicsi esély van rá, hogy később volt a fogantatás és még nem látni. Szerintem méhen kívül lesz. Köszi az érdeklődést!
2015. aug. 19. 22:29
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia! Mi történt azóta? Várakozás és később ultrahang? Nem néztek hcg-t vérből? Honnan veszed, hogy méhen kívüli? Nekem volt már, és már a beágyazódáskor volt, késszerű végbélbe nyilallás, de csak egyszer, aztán három nappal később még egyszer, aztán egy héttel később utro mellett elkezdtem barnázni, azt hitték csak elhalt a méhemben lévő üres petezsák. Aztán egy héttel később sok vér, úgy tűnt elvetéltem. Egy hét szünet, majd újrakezdődött vérzés, ekkor, 8 hetesen találták meg a petevezetőben, de már elhalt szegénykém. Kétnaponta hcg vérteszt, és nem kellett műteni, mert csökkent, két hónap alatt felszívódott. Azért írtam le, hátha segít.

Remélem Nálad nem erről van szó!!

2015. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi hogy leírtad. Sajnalom! Vasárnapig kell tesztelni és ha pozitív akkor hétfőn talán elkezdi keresni a dokim. Azóta pozitív még mindig a tesztem viszont megint jött a piros vérzés most már barna. Ugyanolyan mint a szokásos menzeszem csak enyhébb. Azért gondolja a méhen kívülinek mert nincs a kezembe semmi viszont pozitív a tesztem.
2015. aug. 21. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!