Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rettentoen felek, hogy terhes...

Rettentoen felek, hogy terhes vagyok. Szerintetek mennyi az esely ra?

Figyelt kérdés

Bar kb 5 honapja voltam fiuval de vsak a megszakitasos modszert hasznaltuk...Amiutan egyutt voltunk ra 6 hetre voltma no gyogyasznal aki megvizsgalt de csak annyit mondott huvely fertozesem van.


Kezdtem utana olvasni itt,hogy egyesek keosn vettek eszre, hogy terhesek de nagyon megijedtem...elkaptam valami virust amitol fjat a torkom 1x hanytam es meghultem...feher folyasom van neha..hizni nem hiztam sot fogytam...szerintetek van ra esely?(tesztet kb 2 het mulva tudok csinalni)a menstruaciom mindig megjott



2015. aug. 17. 14:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz hamarabb tesztelni, csak hogy megnyugodj?
2015. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
5 honapja voltál fiuval,akkor ha terhes lennél igencsak látszodna a pocakod.
2015. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mert kis varosban elek es mindenki iamer mindenkit..szuleim kizart megtudjak + folyton itthon vannak...
2015. aug. 17. 15:42
 14/18 anonim ***** válasza:

NEM kell teszt. Teljesen felesleges.


BTW itt bacarintották el a szüleid, hogy nem arra neveltek, hogy bízz bennük. Ha bíznál, és korrektül elmondták volna, amit a szexről tudni kell, akkor nem öt hónapig paráznál egy dugáson, hanem tudnád esetleg élvezni is, azzal, aki megérdemli, akit szeretsz, védekezés mellett, nyugodtan. Ez lenne az optimális helyzet.

2015. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

gondolom nem vagy bezárva,meg suli is volt még tavasszal,elmész a szomszéd városba,veszel egy tesztet és megcsinálod,ennyi...nem tudja meg senki,de ha terhes vagy mit gondolsz nem fogják megtudni????

Mit mondasz?Anya sokat ettem és nagy a hasam????

2015. aug. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Rossmann, patika. Veszel egy tesztet és megnyugszol! Csak erre kell a teszt. Amúgy tuti, hogy NEM vagy terhes.
2015. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Meg fogom csinalni a tesztet mindenkepp

Igen jogos amit mondtal csak tenyleg felek.koszonom a valaszokat!

2015. aug. 17. 17:36
 18/18 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges tesztet venned, semmi értelme. 5 honaposan már látszik, èrzed. Te nem vagy terhes.
2015. aug. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!