Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses utolsó napján teherbe...

Menses utolsó napján teherbe lehet esni úgyis hogyha kiszakad a gumi?

Figyelt kérdés
Párommal egy hete voltunk együtt és akkor volt a havim utolsó napja,viszont az óvszer kicsi volt neki és mikor bennem volt ki is szakadhatott,mert mikor kivette az bent maradt majd kivettük a gumit a hüvelyemből de nem látszott benne az ondója.Számít az hogy nagyon fentről szedtük ki?normális válaszokat köszönöm

2015. aug. 18. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
kicsi az esély, de lehetsz.
2015. aug. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A ciklus bármelyik napján teherbe lehet esni, menstruáció alatt is. Mivel a kiszakadt gumi nem igazán számít védekezésnek, teherbe lehet így esni.
2015. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
befolyásolhatja hogy könnyebben esek teherbe hogyha pont egy éve volt egy elvetélésem? :(
2015. aug. 18. 19:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi köze hozzá.

Egyébként,létezik spontán peteérés,ami miatt teherbe lehet esni a középidőn kívül is.De ez ritka.Ezért,ha nem akarsz babát,mindenképp menj ilyenkor esemény utániért.

2015. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a tavalyi babám is pont menses utolsó napján fogant meg,a mostani párommal szeretnénk babát,úgyh gond nem lenne
2015. aug. 18. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Na várj,ha szeretnétek babát minek védekeztek?:D (bocsi nem bántásnak szánom,csak vicces)

Amúgy énis így lettem terhes anno,hogy bennem maradt,ugyanez az eset,de akkor fogalmam sem volt,hogy a ciklus hányadik napján történt.(16éves voltam)

Úgyhogy esély az van rá végülis.

Kb 10 nap és tesztelhetsz.

2015. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi baj :) köszönöm a válaszokat,remélem összejön :)
2015. aug. 19. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!