Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti megkérdeztétek a gyerekeite...

Ti megkérdeztétek a gyerekeiteket hogy szeretnének-e kistesót?

Figyelt kérdés

ha igen, hogyan??

mivan a nemet mond??


2015. aug. 19. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem kérdezném meg, vagy ha igen, és nemet válaszolna, az sem számítana, ez nem az ő döntése hanem a szülőké. Miért lenne beleszólása? Szerintem ez csak a szülők dolga, hány gyereket akarnak.
2015. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ezt a szülők döntik el, nem a gyerek.
2015. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kérdeztem meg, igaz, kicsi a korkülönbség közöttük, nem lett volna értelme. De még nagyobb gyereknél is, nem hiszem hogy egy gyerek fel tudná mérni, mivel jár egy testvér, elképzelhető hogy azt mondja, szeretne, de aztán csalódik, vagy fordítva, hallani sem akar róla, de aztán jól kijönnek.
2015. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2,5 eves volt a nagyfiunk mikor eldontottuk,hogy lesz tesoja, nem kerdeztuk meg tole,hogy szeretne-e.

Most mar 6 eves az occse pedig 3 lesz hamarosan. Juniusban dontottuk el,hogy szeretnenk harmadik babat. Kivancsisagbol megkerdeztuk-e, hogy szeretnenek kistesot. Nagy IGEN volt a valasz, nagy volt a lelkesedes. A problema csak az,hogy a nagy hugit szeretne a kicsi meg ocsit :) Eddig meg sajnos nem jott ossze, remelem jovo heten vegre tesztelek egy pozitivat.

2015. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tolunk anyu megkerdezte, mert mar nagyobbak voltunk es o is oregebb kb 40 eves. 20 eves elso gyerekkel es 12 eves utolsoval. Szam szerint negy gyerekkel. Mindenki nemet mondott. A felnottek is es mi is. En vagyo az utolso es nem akartam kistesot. De a mai napig emlegeti anyum, hogy nagyon sajnalja, hogy elvetette. Sokszor emlegeti. :( Ne kerdezd meg. Legyen a kettotok dontese.
2015. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kérdeztem meg egyszer sem.Van olyan ismerősöm akik akartak volna 3.-at,megkérdezték az akkor 14 éves lányukat,aki hevesen tiltakozott,ezért nem vállaltak.Most már a kislány nagylány lett,az anyuka 43 éves,nem vállal.Megbánták.Én ezzel nem értek egyet.
2015. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!