Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt helyett barnázás...

Nemvárt helyett barnázás lehet terhesség?

Figyelt kérdés

17-re nemvártam, előtte 1 héttel volt minimális barnázásom (lehetséges beágyazódás), most viszont 3.napja semmi, ma reggel feszitett a hasam, azthittem megjön, de csak barnáztam.

Örülnék,ha baba lenne, de félek még tesztelni most.

26naposak a ciklusaim, és eddig nem volt vele gond.



2015. aug. 20. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Elég esélyes!
2015. aug. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Csinálj egy tesztet az isten szerelmére, ne itt jósoltass!
2015. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Vagy terhes vagy, vagy nem.

Csinálj egy tesztet.

Itt gyk-n senki nem fogja tudni neked megmondani!!!!!!!!!!

2015. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a kedvesseget,a kerdesem azoknak szolt,akik tapasztaltak hasonlot,mikor teherbe estek.

Elnezest,hogy ezt nnem irtam bel, de nemkell ebnyire flegman kommetelni.


Mivel 3 napja kesik csak, azert tartom korainak a tesztet. Azok ne irogassanak, akik nem ertik a kerdest.

2015. aug. 20. 16:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség. Szerintem 3 nap késésnél már nyugodtan tesztelhetsz.
2015. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én vasárnapra nem vártam, szombaton elkezdtem barnázni, aztán vasárnap kevés rózsaszínes vér volt, hétfőn meg hatalmas pozit teszteltem :) Viszont nem ártana tesztelned, mert ha barnázol utalhat progihiányra és akkor kell kapj hormonpótlást.
2015. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 whitelady1 ***** válasza:
Nekem mikor meg kellett volna jönnie akkor 1-2 napot barnaztam és utánna is! De erre gyógyszer kell mert ez progi hiány jele
2015. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 napos késésnél már du.is tesztelhetsz.Nekem minden terhességemnel volt barnazás és kellett is hormonpótlas.Egyáltalán nem korai a teszt.
2015. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szoval,ha jol ertem,lehet terhesseg, viszont ha barnazok, de nem valt mensire, akkor mindenkepp kell gyogyszer ?
2015. aug. 20. 20:26
 10/10 anonim ***** válasza:
hát igen,valszeg felirnak Utrot,mert semmiféle vérzés,barnázás nem normális terhesség alatt.
2015. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!