Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet beágyazódási vérzés?

Ez lehet beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
A párommal 7-11 között voltunk aktívak akkor volt kb valamelyik napon peteérésem. Ma egy kicsike rózsaszínes folyásom volt egyszer reggel azóta semmi.Mikor teszteljek,nincs ebbe tapasztalatom,első baba lenne. Pcos miatt nincs normál ciklusom így nem tudom a nemvárt idejét sem.Köszi a választ!
2015. aug. 22. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ez valóban beágyazódási vérzés volt, akkor is legalább 5-7 napot kell várni a teszteléssel...

Ha 10-es teszted van akkor 5 nap múlva tesztelj!

2015. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2015. aug. 22. 14:41
 3/3 whitelady1 ***** válasza:
Én aznap teszteltem mikor halvány rózsaszínes folyásom volt, halvány pozi lett, de másnap màr erősödött és nem kellett vadászni a második csíkot :) Drukkolok
2015. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!