Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges a baba?

Szerintetek lehetséges a baba?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk kistesót,de nem tudom,hogy sikerült-e?!Hát leírom a történetem s várom a véleményeket...

Júl.28-án jött meg, sajnos aug.8-9-én tudtunk utoljára együtt lennünk a párommal ( munka miatt).Tegnap reggel csináltam egy 25- ös tesztet ami negatív lett. Bár az lehet korai volt még ( de csak ez volt otthon).Aztán dél körül volt egy nagyon-nagyon halvány barna a fehérneműmön. Majd este nyillaldosott a petefészkem körül,azt hittem megfog jönni,de elmentem a wc-re s kb.2 csepp piros vér csepp volt.Aztán reggel vártam hogy elöntsön a vér mert kb. így szokott megjönni,de semmi. Se vér se görcsölés... Szerintetek lehet baba? Mit gondoltok?


2015. aug. 23. 10:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Teszt korai volt.Talán beágyazódás volt a vérzés,talán nem.Kb. 10-e körül,ovulálhattál.Ha nem tudsz várni reggel tesztelj egy 10-es erősségűvel.
2015. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!