Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Yasminelle fogamzásgátlót...

A Yasminelle fogamzásgátlót szedek mellete ovszerral is védekezünk. De még is félek hogy terhes leszek? Valaki esett már igy teherbe?

Figyelt kérdés
??
2015. aug. 23. 10:44
 1/7 anonim válasza:
Csak fejben lehetsz terhes, mert az agyad helyén elfér a születendő gyereked.
2015. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a normális válaszodat!
2015. aug. 23. 11:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hányadszorra teszed fel a kérdést, én most olvasom harmadjára, az előző kettőt 1 óra eltéréssel írtad ki.

Válaszokat is kaptál. Továbbra is azt tudom javasolni neked, hogy keress fel szakembert (pszichológust), mert az olyan mélységű félelem, ami nálad van, határozottan kóros, és mint olyan, kezelendő. Az viszont nem segít rajtad, ha naponta kétszer kiírod ezt a kérdést, mivel nem hiszel a válaszoknak.

2015. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kedves utolso tudom teljess mértékben igazad van .nem tudom mitöl lehet ez de nagyon rossz
2015. aug. 23. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor egyáltalán ne szexelj és akkor biztos nem leszel terhes!

Komolyan, múltkor is kiírtad már ezt a kérdést.

Tényleg, fogadd meg a tanácsomat és legalább 1 méterre kerüld el az összes pasit és akkor tuti nem leszel terhes!

2015. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Két eset lehet: Pszichés, mélyebb eredetű félelem... vagy... CSAK SIMÁN HÜLYE VAGY A TÉMÁHOZ, ÉS ANÉLKÜL SZEXELSZ ORRBA-SZÁJBA, HOGY RENDESEN FEL LENNÉL VILGOSÍTVA!

2015. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
:D :D :D Kész, végem......:D
2015. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!