Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt beagyazodasi...

Akinek volt beagyazodasi verzese, mit tapasztalt? Csak egyszer valami keves vert vagy tobb napon at wc-zes utan a wc-papiron elszinezodott enyhen barnas folyast?

Figyelt kérdés
Velem az a helyzet hogy dolgozom es fel sem merult bennem az elmult honapokban a terhesseg tenye de...!tegnap elott a wc papiron enyhen barnas verszilankos valamit lattam a tegnap annyira nem de ma ismet csak ma tobb volt a verszlank benne.Utana szamoltam gyorsan es tegnap elott voltam ovu utan 7-dik napon es azer tunt fel mert meg soha nem tortent ilyen h csak ugy ciklus kozepen ilyent tapasztaljak! Megszakitassal vedekezunk. Persze ha baba akkor mindenkepp marad cask most hideg zuhanykent ert. persze ha tenyleg van beagyazodasi verzes mert meg cask olvastam rola h lehet de nem torvenyszeru. Akinek van tapasztalata vagy tud valamit az irjon:)
2015. aug. 23. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer tapasztaltam és nem is igazán barnás volt, hanem rózsaszínes. De mikor legközelebb voltam wc-n, már elmúlt. De annyi féle verzió van ebből is.. meg más oka is lehet egyébként, pl hormonális. Csinálj egy tesztet ha késik a menzesz.
2015. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 napig volt barnás kevés valami.
2015. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Krdező csinálj egy tesztet.
2015. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!