Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az óvszer elegendő védekezés?

Az óvszer elegendő védekezés?

Figyelt kérdés

Óvszerrel védekezünk 2 éve, még sosem szakadt ki, de most 2 hónapja kisebb mennyiségben vérzek (fizikai munka okozhatja?). Régen fél óránként átfolytam, nagyon durva mennyiségű vért vesztettem, ájuldoztam, most épphogy megvan.

1-jére várom, megvan minden tünet, mégis sokan mondják, a gyengülő vérzés a tehesség tuti jele, az óvszer nem jó védekezés.


Megérné tabit is szedni mellé?

Sajna túl sűrű a vérem és rossz a keringésem, a trombózis-veszély miatt hanyagoltam a gyógyszert eddig.


2015. aug. 26. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne szedj gyógyszert, elég az óvszer.
2015. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szedj tabit, mert attol gyengul a verzes es nem fogsz ajuldozni, biztonsagosabb is a gyogyszernel!
2015. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, mondtam, hogy nagyobb esélyem van a trombózisra, mint egy átlagembernek. Tutira szedjem?
2015. aug. 26. 18:14
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Inkább egy nőgyógyászt kérdezz..
2015. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%

Bizony a nodoki fogja felirni/megmondani ne az itt elhangzo valaszolokra alapozz! Ha sok vert vesztesz es ajuldozol se egszseges, foleg ha el is ajulsz egyszer! A dokid mit mond??

Mar ha dohanyzol nagyobb az esely trombozisra!


2. Voltam

2015. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, elég az óvszer. Ha megfelelően előírásszerűen használják, akkor az esélye annak, hogy terhes leszel mellette, szinte egyenlő a nullával.

És ha van olyan betegséged, ami hajlamossá tesz a trombózisra, akkor neked életveszélyes lenne fog. gátlót szedned, nem is szedhetsz, nincs az a felelősségteljes orvos, aki felírja!

A vérzésed meg pont a betegséged, vagy hormonális okok miatt is lehet másmilyen.

De a teszt nem kerül sokba, csinálj. Ha negatív, akkor nyilván nem vagy terhes.

2015. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az óvszer teljesen elegendő és megbízható védekezési forma.
2015. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!