Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex hüvelykúp önmagában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex hüvelykúp önmagában helyes használattal elegendő védekezés?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő mondta, hogy nem, mert a "jó kondiban levő fickócskák" átúszkálnak.
2009. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A megbízhatósága hagy némi kétséget maga mögött. Akkor érdemes csak ezt alkalmazni, ha egy véletlenül becsúszott baba belefér az elképzeléseidbe.
2009. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem elég. Csomóan terhesek lettek használata alatt is.
2009. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azért nem megfelelő, mert nem tudják normálisan használni, nem várják ki az időt, nem tesznek újat, egyszerűen nem értenek hozzá. Helyesen alkalmazva biztonságos, de ha nagyon féltek, akkor javaslom mellé a megszakításos védekezést.
2009. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem elég! én még megszakítással sem bíznám rá magam...
2009. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez cska megszakítással. úgy meg mit ér a szex? Nem sokat, ha végig görcsöltök azon. Inkább szedj tabit vagy ajánlom a nagyon alacsony hormontartalmú gyűrűt.
2009. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elegendő a gyerekáldáshoz, védekezésre alkalmatlan. Nézd csak meg a statisztikáit. Még megszakítással se bíznám rá magam...
2009. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam egy orvos véleményét, aki szerint max a gumi kiegészítésére jó. Ha esetleg kiszakadna. Sokan azt írják itt minden védekezési módra, hogy biztos rosszul alkalmazták őket és attól estek teherbe. Most komolyan, minden ember rosszul csinált valamit, akinél beszúszott a baba? :)
2009. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én megszakitással használom és szuper! Ha van is vmi az előváladékban,ez a krém tuti megöli! mondjuk soha nem engedném h belémélvezzen,annyira azért nem bízom a kúpban.
2009. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!