Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26-28 naposak a ciklusaim....

26-28 naposak a ciklusaim. Aug.5-en volt meg utoljara. Kb szept 1re nem varom. Hnap mar mutathat pozit egy 10es teszt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor volt ovud? Ha nemtudod pontosan, akkor kár idegesítened magad. Inkább várd meg a nemvárt napját.
2015. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd ha nem jön meg a vérzésed, akkor csinálj tesztet.

Előbb teljesen felesleges.

És ha negatív lesz? Attól még lehetsz terhes.

És ha mondjuk lesz rajta egy száradási csík? Azt majd halvány pozitívnak véled.

És ha netán halvány pozitív lesz? Akkor meg majd az lesz, hogy bizonytalan leszel, hogy vajon tényleg van-e ott csík, vagy sem.

Szóval szerintem csak felesleges para. Ha nem jön meg a vérzésed, akkor reggeli vizeletből csinálj tesztet és hidd el, az sokkal biztosabb lesz, mintha most csinálnád!

2015. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csináltam nemvárt előtt tesztet, pozitív lett. (3 nappal előtte) Aztán mégis izgultam, hogy mi van akkor, ha megjön. Mert ez is benne van. Akkor megfogadtam soha többé nem tesztelek nemvárt előtt.
2015. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Igazatok van de olyan nehez kivarni ezt a par napot. Ovu kb 13-16 korul lehetett akkor fajt a hasam.
2015. aug. 27. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!