Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható a Lily teszt?

Mennyire megbízható a Lily teszt?

Figyelt kérdés
Három napja csináltam meg az egyiket,negatív...:(Viszont már három napja késik...Megcsináljam a másikat,vagy várjak vele még egy picit?
2010. márc. 11. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Képzeld én hogy jártam evvel a teszttel!Csináltam egyet mikor elmaradt a mensim egy hete!Negatív lett!Utánna vártam még egy hetet!Megint negatív!Bejelentkeztem a dokihoz!Persze jó sokára kaptam időpontot!Addíg csináltam még egy tesztet az is negatív lett!Hát gondoltam 3a magyar igazság!Mire eljutottam a dokiig 15hetes terhes voltam!Jó mi!? :)
2010. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lily teszt 25-ös, tehát nem a legérzékenyebb, viszont épp olyan megbízható, mint akármelyik másik. Ha negatívat mutatott, akkor két dolog lehetséges:

1) nem vagy terhes

2) terhes vagy, de a HCG hormon szintje még nem érte el a 25-öt, amikor teszteltél.


Tesztelhetsz újra akármikor, csak ha lehet, koraterhességben reggeli első pisiből csináld.


Jó babásodáat!

2010. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezzel teszteltem 27.nap és kimutatta!ismételd meg!
2010. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem a 26. napon neg lett, és a29. napon déluztán halvány pozi a ciklusaim 30 naposak, most 21 hetes terhes vagyok, nekem edig nem hazudott, 3 évig probálgattam..
2010. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!Aranyosak vagytok!

Én reménykedek a piciben,de nagyon...Azt hiszem holnap reggel tesztelek még egyet.De messze van az a reggel még...:(:(

Egyébként az jelent valamit hogy szurkál a hasam?Nem teljesen lent,de ilyet még nem éreztem.De lehet hogy már képzelődöm....

2010. márc. 11. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!