Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van, hogy a 6. ciklusnap...

Miért van, hogy a 6. ciklusnapon sűrű folyásom van, másnap meg a hőm is megemelkedik?

Figyelt kérdés
Minden hónapban ez van. Az 5. vagy 6. ciklusnapom elég sok krémes folyás jelentkezik, majd másnapra megemelkedik a hőmérsékletem 2 tízedfokot is. Volt már valakinek ilyen?
2010. márc. 11. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljes görbét/görbéket nem tudnál csatolni?
2010. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van a görbém! Lehet ez a hőemelkedés attól, hogy Mastodynont szedek 5 napja vagy, hogy ma reggel 4:50-kor mértem, tegnap meg 3:00-kor?

2010. márc. 11. 13:21
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ez pedig az előző havi görbém.

2010. márc. 11. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Amire Te gondolsz, az nem számít megemelkedésnek. Megemelkedésnek az számít, amikor az adott hőmérsékleti napot 6 olyan nap megelőzi, amik alacsonyabbak nála.

Ebben a hónapban még nem volt ovud.

Az előző viszont szép szabályos hónap, csak nem ott volt az ovu, ahova behúzta a vonaladat, hanem a 14-15 napnál.

Kérdés, hogy miért nem estél akkor teherbe, mert az együttlétek jókor voltak.

Nem tudom mióta próbálkoztok (és mennyire vagytok fiatalok), ha már huzamosabb ideje, akkor párodat is érdemes kivizsgáltatni, és Téged is...

Szorítok nektek!

2010. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
5 hónapja próbálkozunk és mindketten 27 évesek vagyunk. A gond szerintem az lehet, hogy 11 évig szedtem fogamzásgátlót. 1 hét múlva megyünk haza és van is időpontunk spermavizsgálatra meg nekem ultrahangra. Remélem kiderül mi lehet a baj.
2010. márc. 11. 14:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerinted, normálisak a görbéim? Nincs velük valami baj?
2010. márc. 11. 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:

A görbéd, inkább, mivel másfél görbét tettél fel, teljesen ok.

Nem akarnék jóslásokba bocsátkozni, mert hülyeség lenne, nem ismerlek, és nem vagyok orvos sem.

Az is előfordulhat, hogy pl. a petevezeték nem átjárható, ezt majd az UH-n megvizsgálja a doki. Ezt egy viszonylag egyszerű átfúvással megoldhatják, és akkor újra neki lehet futni.

Pontos adatok arról nincsenek, hogy a fogamzásgátló szedése mit és hogyan okoz a nőben (mellesleg egyre jobbak, kisebb hormontartalmúak vannak piacon), lehet összefüggés ezzel is.

De mint írtam, a vizsgálatok majd kiderítik.

Remélem hamarosan beteljesül az álmotok!

Ha lesz kedves, majd írj, hogy mi a helyzet...

2010. márc. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!