Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből baba, nem túl...

Lehet ebből baba, nem túl alacsony a testhő?

Figyelt kérdés

szerintetek jókor voltunk együtt? aznap mikor pozi volt a délutáni ovu teszt (ugyanolyan erősségű a két csík) és utána lévő nap? És nem túl alacsony most a testhőm, hogy a vonal alatt van? Vagy az nem számít ilyenkor?


[link]


2015. aug. 31. 12:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szerintem a görbéd alapján nem volt még ovud.
2015. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
akkor hogy lehetett pozitív az ovu teszt?
2015. aug. 31. 16:31
 3/27 A kérdező kommentje:
egyébként a ciklus.hu szerint 31-én kellene lennie, azaz ma, mert hogy a ciklusaim hol 40 hol 30 naposak...ő ebből von egy átlagot ugye, és behúzza 31-re. Csak hogy én a ciklus 10. napja óta tesztelgettem, + hőmérőztem, és aznap reggel, mikor a délutáni ovu teszt pozi lett ugye le is esett a hőm, meg szokatlan hassszurkám volt, + folyásom, ami nálam nem jellemző, ezért már délelőtt sejtettem, hogy ovulálok. És pozitív is lett délután a teszt...szóval tuti ovuláltam...egybéként előző hónapban is csak 36.6 körül volt a testhőm, egész addig míg meg nem jött...szóval nálam úgy látszik, ez a magas...általában keveset alszom mert van egy másik babám...talán ettől?
2015. aug. 31. 16:33
 4/27 A kérdező kommentje:
egyébként úgy mondják, az ovut az jelzi, ha 3 napon keresztül magasabb a testhő, mint az azt megelező 6 nap testhője. Ha nem veszem a 12. ciklus napot, ez abszolút igaz rám...az ovut megelőző 5 napra, mindenképp.
2015. aug. 31. 16:58
 5/27 anonim ***** válasza:
én úgy tudom ovuhoz 3-4 tizedet kell esnie a hőnek.szerintem sem volt ovud
2015. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
de hogyan lehet pozitív a teszt? nem gondoljátok, hogy a kettő közül (a teszt és a lázmérő) inkább a lázmérő lehet megbízhatatlan? mert ugye nem mindig ugyanakkor tudom mérni, meg sokszor kelek éjjel a babámhoz...vagy hogyan lehet pozi az ovuteszt ha nincs ovu??
2015. aug. 31. 18:53
 7/27 anonim ***** válasza:

Szerintem sem volt.

Lehet, hogy a teszt jelezte, de nem tudod megrepedni. Ha újra leesik a hőd, akkor még lehet ebben a hónapban, vagy ez egy ovu nélküli hónap lesz. Van korábbi görbéd?

2015. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
elozo honapba kezdtem de csak az ovu utani naptol, azon csak annyi latszik hogy 36,6-36,7 volt a menzesz elotti 8-10 napban folyamatosan, mig vegulbleesett 36.2re es megjott. kar lenne belinkelni. de miert olyan valoszinutlen hogy 36.6 lenne a megemelkedett hom? foleg ha elozo honapba os ennyi volt? vegul is egy tizedes elteresrol beszelunk....felre ne ertsetek nem cafolni szeretnek csak megerteni hogy van ez. ugy irjak 2 tizedes fok leeses mar tuszorepedest jelez....igaz nekem egy fok volt, de utana eleg
2015. aug. 31. 20:38
 9/27 A kérdező kommentje:

*egy tizedes fok leeses volt de utana szepen felment a hom es azonos szinten mozog ahogy a nagy konyvben irjak ellentetben a ciklus elso felevel...ep csak egy picit van a vonal alatt :))


amugy van mar egy babam, vele a megemelkedett hõm 37.2 volt mikor teherbe estem. de utana par hetel belazasodtam es 40-41 fokos lazat mert a lazmero 3 napig.. na most annyira nem voltam rosszul tuti hogy nem volt annyi es rajottem hogy valoszinu rossz a lazmero mert a ferjem testhojet is 37.5 korulinek mérte akkor. na lenyeg hogy vettunk egy uj homerot, most azt hasznalom, na de ha annak idejen csalt a lazmero fel fokot, az azt jelenti hogy a lanyom tuszorepedesenel se votl tobb a hõm 36.7-nel.

2015. aug. 31. 20:43
 10/27 A kérdező kommentje:
na ezert nem bizom a homeroben :)
2015. aug. 31. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!