Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 35 fokos testhő és alacsony...

35 fokos testhő és alacsony vérnyomás miatt agódni kéne?

Figyelt kérdés
megmértem több digitális lázmerővel(es tudom h ott hozzá kell adni 0.5 foko) de mindegyik azt mutatta h 35 a vérnyomásom az meg 102

2014. ápr. 30. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Huh. Már kezdtem aggódni. Igen, alacsony és baj, el kellene menni vele orvoshoz. DE! A digitális lázmérők sz*rt sem érnek. Mérd meg egy rendes higanyos lázmérővel. Ahhoz nem kell hozzáadni, elvenni, az 99%-os pontossággal megmondja, hogy mennyi a testhőmérsékleted. A vérnyomást is jobb kézivel megmérni, mert az biztosabb, de abból már csinálnak rendes, működő elektromosat.
2014. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy kiadós testmozgást is csinálni a fent említetteken kívül. Növekedni fog a testhőmérsékleted is, meg a vérnyomásod is.
2014. ápr. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
futok naponta 1 orat röpizek es kangoozok
2014. ápr. 30. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet neked ez a normális.
2014. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ami eszembe jutott,hogy a belső hőd más mint a külső pl pajzsmirigy gondok miatt,erre való a végbélhőmérő.

Nem viccből irom.

2014. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!