Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhszáj meddig jol kitapinth...

A méhszáj meddig jol kitapinthato kb. hány napig?

Figyelt kérdés
Tegnap lent volt a méhszájam és nyitva volt,tettünk is a baba érkezéséért.Hány napig lesz igy lent,és ma ios legyünk együtt vagy elég ha holnap vagyunk együtt??
2010. márc. 11. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2nap volt nyitott és mi is az első nyitott napon sexeltünk és be is jött!Hajrá:-)))
2010. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nekem még ma nyitott.Akkor "rámegyünk"a babára ismét.Neked gratulálok!!!
2010. márc. 11. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg lent van és nyitott, addig termékeny vagy. Tüszőrepedés után azonban azonnal bezárul, megkeményedik és felhúzódik, innen lehet tudni, hogy megvolt az ovu.


Jó babásodást!

2010. márc. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi:-)Neked megy a drukk!Nekem másnap már csak félig volt nyitott 3.nap teljesen zárt volt.Szorítok hogy babás legyél:-)
2010. márc. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő (sőt, ciklusfüggő: lehet, hogy egyik hónapról a másikra se ugyanannyi ideig tart a termékeny időszak). Egyetértek az előttem szólókkal, amíg nyitva érzed a méhszájat, szexeljetek amennyit csak tudtok.
2010. márc. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!