Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni szeptember végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Az előző hónapok folytatása :)
2015. szept. 1. 13:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/154 anonim ***** válasza:

ok.


dpo teszt 13 negativ :( leht még pozi?


Eszti

2015. szept. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/154 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Csináltam tesztet, totál negatív :( pedig 10es érzékenységű :( még mindig nem jött meg :( lehetséges hogy vitaminoktól késsen? E vitamint szedek (200mg/nap) és c vitamint (1000mg/nap)?? jövőhéten még tesztelek egyet ha nem jön meg, aztán ha az is negatív akkor nemtudom mi lesz :( Emi
2015. szept. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/154 anonim ***** válasza:
szerintem a vitaminoktol tuti nem keshet..de nem tudon mi lehet a gond :( Eszti
2015. szept. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/154 A kérdező kommentje:

Dóra ovura utaló jeleket vagy érő petécskét nem látott a doki az uh-n?Mert ha egyiket se akkor azért jön meg ilyen későn mert nincs ovud.


Eszti nagyon szurkolok,hogy a pecsételés baba miatt legyen.Simán lehet még pozi a teszted,ha nem 10-est csináltál.De olyan is van amikor hamarabb pozi a 25-ös teszt mint a 10-es...


Kitti mennyi ideig szedted a Mastodynont?Nekem semmi mellékhatása nincsen szerencsére :).Nekem eddig bevált nagyon :).


Nutria kémiai terhesség után könnyebben teherbe lehet esni.4 hónap után ne legyél ennyire rá stresszelve.Nem jó,hogy egyből a "csodaszerekhez" nyúltál.Élvezd az együttléteket.26 éves vagy és 4 hónap alatt 1 kémiai terhesség nem rossz arány :).Én 25 vagyok és 4,5 év alatt egy vetélést tudok csak felmutatni és mégsem vagyok elkeseredve úgyhogy te se tedd ezt.


Emni szerintem tuti nem a vitaminok miatt késik.Nem lehet,hogy később volt az ovud?Használtál utrót vagy dupit?Attól is késhet...Ha jövőhéten is negatív lesz a teszted akkor szerintem menj el egy bétaHCG vérvételre.Lehet csak nem választódik ki a vizeletből a HCG.


Nekem ma van a ciklusom 13 napja.2 napja elkezdett erősödni az ovu tesztem.Szerintem vagy ma estére vagy holnap estére pozi is lesz.Ebben a hónapban már 2x volt pozi vagy pozi közeli az ovu tesztem.A hőm is esett olyankor,de utána nem ment fel.A görbém is elég érdekes most...

2015. szept. 6. 10:35
 55/154 anonim ***** válasza:

Nem használok semmit... csináltam ovu tesztet, de csak kettőt és egyik sem volt olyan erős... több nem volt itthon szóval nem tudom mikor volt ovum... ekkor voltunk együtt : [link]


várok még, hogy mi lesz.... Emi

2015. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/154 A kérdező kommentje:
Nem lehet,hogy az a vérfolt ovutól volt és nem beágyazódástól?
2015. szept. 6. 10:57
 57/154 anonim ***** válasza:
Inkább barnás folt volt, nem tudom, lehet ovutól volt... nem vagyok ebben szakértő :) amúgy is 31 napos ciklusaim szoktak lenni. tesztet 2 naponta ismételek jövőhéten, aztán majd kiderül :) Emi
2015. szept. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/154 anonim ***** válasza:
de augusztus 16-án és 19én csináltam ovu tesztet és mindkettő ugyanolyan halvány volt, szóval azért gondoltam hogy közte lehetett ovum :D Emi
2015. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/154 A kérdező kommentje:

Emi nézd csak az én ovu tesztjeim.Ezek is hol halványak hol erősebbek.Nem lehet tudni,hogy mikor volt ovud 2 tesztből.Sajnos...


[link]

2015. szept. 6. 13:31
 60/154 anonim ***** válasza:

na lement a hõm a 36.3-ra....azt hiszem ez a hónap nekem bukta :( nektek tobb sikeretek lesz remelem..


Eszti

2015. szept. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!