Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14. dpo negatív 25 mlU/ml...

14. dpo negatív 25 mlU/ml teszt, fáj a hasam, de a hőgörbém (még) fent volt reggel. Van még esély?

Figyelt kérdés

Elég rutintalan vagyok, pár hónapja próbálkozunk csak a babával. 2 hónapja írom a hőmérsékletemet egy kis füzetbe. (Köv. ciklusban ha kell, már a ciklus.hu-n fogom vezetni.) Először eleve hónaljban mértem, így egy nagy káosz lett az egész. Aug.-ban a számban mértem, így kiderült, hogy 12. napon volt pé-m. Azt követően szépen fent maradt a hőmérsékletem napokig (4napig) majd kicsit csökkent, majd még feljebb ment. Na, azóta úgy is maradt, viszont tegnap óta tipikusan az a "mindjárt elönt a vér" érzésem van reggelente. Nem tudom más hogy van vele, de nekem nem mindig azonos intenzitású a vérzésem, van hogy semmi tünet, szépen megjön és ennyi. Van viszont az (viszonylag ritkán) amikor napokig feszít, fáj a hasam, hasmenésem van puffadok, majd meg halok a migréntől, hányingerem van stb. majd úgy megjön, hogy félóránként cserélgetem a tampont.

Na, most ez az érzésem van. Fáj a mellem (nem nagyon) a hasam, émelygek, totál el vagyok kenődve, mintha a világ összes gondja az enyém lenne. (feltételezem tipikus pms)

Van olyan akinek ennyire erős menstruáció előtti tünetek ellenére babája volt? A hő mikor kezd el csökkenni a ciklus végén? Csak egy nappal előtte vagy azért ez nem ennyire hirtelen dolog hanem szépen lecsökken és jön az amit nem várunk? Tapasztalat? Megnéztem pár cikket, példagörbét, de nem sokkal lettem okosabb. Menstruálnom fogalmam sincs mikor kellene, mert az elmúlt egy évben volt 31 napos és 26 napos ciklusom is, de ha a nagy átlagot nézem akkor kb. szombaton. (31 és a 26 is akkor volt amikor abbahagytam a fogamzásgátlót, azóta kb 27-29 napos)

Azzal mi a helyzet, hogy a luteális szakaszom úgy tűnik kitartóan 16 napos? Nem sok az?

Elnézést hogy ennyit kérdezek, de régi kérdéseket olvasva nem mindenre sikerült választ kapni.

Köszi előre is.

34 l


2015. szept. 2. 09:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Képet raksz fel? Görbét mutatsz?

Nekem 5 nap késésnél lett pozitív a tesztem.

2015. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Udv. Estig munkaban vagyok, holnapra beirkalom a ciklus.hura a kis fuzetemet es belinkelem. A hasam meg mindig feszit es majd megdoglok a fejfajastol. gyogyszert nem tudok bevenni mert csak algopirin van azt meg nem merek. Lehet kellene vennem egy 10es tesztet is, de tegnap ugy nezett ram a patikaban az asszisztens no, mint egy idiotara... aztan elokapott egy 4000ftos digitalis tesztet, hogy ez van vagy az xepil.
2015. szept. 2. 12:42
 3/17 anonim ***** válasza:
Dm-ben, rossmannban tudsz olcsóbban is venni.
2015. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
ez az xepil a rossmannban 599, a gyógyszertárban 559.. neztem a vaterán ott van 10 mlU/ml es 30db 1500 Ft. itt jókat irnak arrol, szoval következő hónapban ha kell (bar ne kellene...) akkor rendelek onnan, mert sose birom megállni hogy ne teszteljek pedig néha utolag belegondolva olyan felesleges hogy csak na...
2015. szept. 2. 17:02
 5/17 A kérdező kommentje:

[link]


Na, nem kis munka volt bepötyögni a 2 havit, de legalább ez is megvan.

Sajnos ennél jobban nem tudom egy időben mérni, sőt a jövő héttől még ennyire sem, mert én 2 műszakban dolgozom, csak a hét elejéig szabin voltam így a hajnalos kelések nem voltak jellemzőek az elmúlt 6 hétben.

Azért az is érdekelne, hogy aki szintén 2 műszakban van az ezt, hogy írja? (de-ben 4.40kor kelek, du-ban 1kor fekszem.. sehogy se jó...)

2015. szept. 2. 22:53
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez tesztért kiállt! :)
2015. szept. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
:) ami természetesen nincs itthon... nagyon boldog lennék ha.. de nem merem beleélni magam. Ráadásnak ma esett egy tizedet.
2015. szept. 3. 07:54
 8/17 anonim ***** válasza:
Vegyél egyet. 1 tized az semmi. :)
2015. szept. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Holnap reggel csinálok. A fejfájás az nagyon kitartó csak nekem az is pms tünet. Viszont ma nem fájt a hasam kicsit sem, helyette hányingerem van, reggel alig tudtam felkelni. Bár még ez sem jelent semmit mert valami hasmenéses vírus van errefelé. Többen kidőltek az ismerőseim körében a napokban. Bízom benne, hogy nem azt sikerült összeszedni, viszont reggeli rosszullétnek talán ez még korai.
2015. szept. 3. 09:09
 10/17 A kérdező kommentje:
Szokásos. A teszt határozott ERŐS negatív. A hőmérséklet 36,7.
2015. szept. 4. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!