Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek Ikrei lettek, hogy...

Akiknek Ikrei lettek, hogy viselték?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedtek és attól lett ikrek, vagy a családban volt valakinek ikrei és attól? Hogy oldjátok meg a mindennapokat, milyen volt a terhességetek?
2015. szept. 2. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

fogamzás gátlótól h lehetne iker ? vagy mert az xy unokatesónak is az van

:-DDDD


ált egyenes női ági hajlam kell hozzá ...

vagy véletlen szerencse

esetleg gyógyszere behatás

2015. szept. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlótól úgy, hogy több helyen olvastam, + doki is mondta, hogy a fogamzásgátló abbahagyása után egyszerre több petesejt is kiszabadúlhat és úgy....
2015. szept. 2. 10:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer abbahagyása után kb 10nappal fogantak a babák. Sokáig nem tudtam róluk, azt hittem, a gyógyszer miatt borult fel a ciklusom (mensi idejeben két napig vérzett, két napig nem, és újra. Vagy két hétig ezt játszottuk, mire rendbejött) a teszt negatív volt. A következő mensi viszont kimaradt, a teszt pozi, nem rohantam rögtön orvoshoz, azt hittem, bőven van időnk... a doki meg kibökte, hogy ikrek és 15 hetesek. A terhesség pont olyan volt, mint előtte egy-egy gyerekkel, persze dupla annyit aggódtam, hogy ki rugdos, ki nem, ez melyiknek a lába, és hogy is fekszenek egyáltalán. A császárt kihagytam volna (mindkettő faros volt), de őszintén szólva, annyira fáradt voltam a végén, h9gy csak túl akartam lenni rajta. Most 4 lányunk van: 6 és 2 évesek, illetve az ikrek 8 hónaposak. Nem nehezebb néggyel mint kettővel. Imádják egymást és sokkal jobban lefoglalják magukat négyesben:) persze, ha nem itthonról végezhető munkám lenne, biztosan minden borulna, ha visszamennék dolgozni....
2015. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Gratulálok a lányokhoz :) Akkor te a fogamzásgátlónak tudod be az ikreket? Én kicsit félek, hogy mi van ha ikrek lesznek
2015. szept. 2. 11:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szedtem soha fogamzásgátlót.


A férjem családjában két ízben születtek egypetéjűek, és nekünk is egypetéjű ikreink lettek.


A terhességem félidőtől volt nagyon problémás, addig minden rendben ment.


Születésük után nekem az volt a legnehezebb, hogy át kellett programoznom az alvásomat, mert csak napi 4 órát alhattam, azt is két részletben. Meg persze az nehéz, hogy nincs üres járat, az ikrek nem feltétlenül egyszerre alszanak, anyuka akár fejére is állhat.


Az könnyebb időszak lett volna, amikor már nem kellett őket percenként szemmel tartani (az ikrekre több veszély leselkedik, mert pl. egyesült erővel elhúznak bútorokat és elérnek tárgyakat, amiket egy gyerek nem tudna), de ekkor meg vártam a kistesót, és azért volt nagyon nehéz.

2015. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, nálunk soha nem voltak ikrek a családban, igen, tuti azért, mert rögtön megfogantak a gyógyszer abbahagyása után. Utólag persze a sok vérzésen elgondolkodva abszolút elképzelhetőnek tartom, hogy talán hárman voltak... ezt már nem tudjuk meg, mindenesetre a csajok 2petéjű ikrek. A nagyobbik lányom egy hónappal a gyógyszer után fogant, és egyedül volt. Védekezzetek még egy-két hónapot, és nagy vszínűséggel megússzátok az ikreket... bár, meg kell mondjam, hihetetlen, micsoda kapocs van két ennyire apró emberke között, és milyen jó, mikor ketten vigyorognak rám a kiságyból...ha lehetne választani, én hiztosan nem hagynám ki.
2015. szept. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!