Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák? Akiknek lordózisa...

Kismamák? Akiknek lordózisa van, hogyan viselték a terhességet? Okozott problémákat a nagy pocak, jelentkezett hát- és/vagy derékfájdalom?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia nekem meg gyerekkorban diagnosztizaltak Scheuermann-t es kellett volna hordanom fuzot meg tornaszni stb, amit nem tettem, vagyis a tornat igen.

Meg mindig van egy gorbe a gerincembe jobbra ivelo, de hal isten eddig nem volt gondom velea terhessegem alatt s remelem a szules alatt sem fog.

Kvanok hasonlo jokat

41+ 3 km

2012. jan. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem scoliosisom volt,meg is van műtve.15 évesen műtöttek,22 évesen szültem először.Terhesség eléggé fárasztó volt.Főleg a vége felé elég nehezen viseltem.Mondjuk 18 kilót híztam.lehet az betette a kaput.

Aztán 26 évesen szültem másodjára,és az a terhesség is megviselt,mert akkor meg már volt egy gyerek aki után szaladni kellett,kiszolgálni stb.Sokszor kellett leülnöm,vagy ledőlnöm pihenni,mert fájt a hátam...

Nem volt könnyű,de a szülést nem befolyásolta.Lehet ha kevesebbet híztam volna,akkor könnyebben viselem.

2012. jan. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem... annyi, hogy a görbület miatt nekem alapállapotban is kicsit úgy néz ki a hasam, mintha terhes lennék, hát még terhesen... most a 10. hétben le sem tagadhatom a babát, de így volt ez az elsőnél is... amúgy persze sok minden nehezebben ment, de ezt nem a gerincferdülés számlájára írnám...
2012. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!