Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M-ben kapható super push up...

H&M-ben kapható super push up melltartó ciki? Akiknek kis melle van viseltek ilyet?

Figyelt kérdés
70/b-s mellem van, ezek a melltartók egy mérettel megnagyítják optikailag a kis ciciket, szép dekoltázst csinálnak úgymond, de nem tudom vegyek-e, nem túlzás már ez? Eléggé ki vannak párnázva

2014. márc. 31. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég gáz. Főleg, amikor lekerül. Még 70AA-ra se pakolnék ilyen melltartót.
2014. márc. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem túlzás és borzalmasan kiábrándító egy ilyen csaj. én sem tömöm ki az alsógatyám...
2014. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem hordok, még a sima push-up is kényelmetlen hosszabb távon: nem fér el benne normálisan az ember, ha meg igen, akkor túl sok az üres hely. Alkalmakra beleférne egy csinos ruhához a már meglévő párommal mondjuk, de nem próbálnék meg senkit sem elcsábítani azzal, ami nincs. Nekem amúgy 75/A, és még egy szimpla melltartó is sokat rápakol a látványra. Amikor hordani kezdtem (14-15 évesen?) egyik napról a másikra, elég sok visszajelzést kaptam felőle... Meg aztán nem is nagyon merném felpolcolni a melleim akkor se, ha "lennének", mert aggódnék, hogy kivillan a ruhámból.
2014. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 70/b-s és sima szivacsos melltartót hordok (nem push up). Tudod nekem nagyon jót tesz az önbizalmamnak, amikor valakitől így kapok bókot. Ha feltuningolnám magamat pushuppal, meg egy kiló sminkkel meg műkörömmel és akármi mással, akkor az akkor kapott bókok nem nekem szólnának... Szóval nem, soha nem élnék ilyen eszközökkel. Ha téged nem zavarna, hogy nem téged néznek meg, hanem azt, amilyennek láttatod magad, akkor hordd nyugodtan.

24/n

2014. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 75AA, de semmiféle push upra nincs szükségem, szóval nem értem neked az átlag méreteddel minek kéne ilyesmi. Mert a 70B az nem kicsi.
2014. márc. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A B-s méret mióta kicsi?


Az enyém is B-s, de én valahogy nem érzem jól magam a push-up melltartókban, érzem azt a hatalmas párnát, meg látom is a tükörben, hogy bizony nem nézek ki úgy, mint egy nagymellű. Szerintem túlzás. Ha valakinek kicsi van, hát kicsi van, az ismeretlen pasiknak legyen már mindegy, mekkora, ha ismerkedni akarsz, akkor csalódást fogsz okozni, ha meg van barátod, akkor ő úgyis tudja, hogy csak ki vagy párnázva.

2014. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!