Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kaptam canesten kenőcsöt...

Kaptam canesten kenőcsöt gomba miatt. Az ok, hogy külsőleg, de rá van írva, hogy a hüvelybe nem kerülhet, de nekem pont ott, és a környékén viszket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a hüvelyedben is van gomba,ott is viszket,akkor vedd meg hozzá a kúpot is.Amúgy semmi bajod nem lesz ha véletlen belemegy a hüvelyedbe a krém,van aki direkt tamponon is használja.
2008. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! Semmi gond nem lesz belőle, nekem a dokim azt javasolta, hogy nyugodtan kenjek a hüvelybe is! És nincs semmi bajunk!


18 hets kismama

2008. aug. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor most ki is próbálom. Még annyit, lehet, hogy hülye kérdés, de le kell mosni majd, vagy felszívódik?
2008. aug. 12. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok. Pontosan nem értem, hogy mit akarsz kérdezni. Én előtte a hüvelyemet megszoktam mosni, majd fel is nyúlok az ujjammal egy borsó szemnyi krémmel, majd kívül kenem be magam, de nem kell azt lemosni, mert beissza a bőr, meg akkkor sehogy sem hatna. Remélem válaszoltam így a kérdésre is!
2008. aug. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm, válaszoltál, most már mindent tudok:))
2008. aug. 13. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!