Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció előtt 2 nappal...

Ovuláció előtt 2 nappal voltunk együtt a párommal. Mennyi az esélye annak, hogy teherbe esem?

Figyelt kérdés
2015. szept. 7. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

50% vagy igen vagy nem :)


de tényleg, mi 3. hónapja hogy ovukor együtt voltunk meg az azt megelőző és követő napokban, és még sincs baba...más meg ugyanígy van évek óta...másnak meg elsőre összejön. kristálygömbünk sincs.

2015. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Buta vagy, ha a vagy igen vagy nem szerinted 50%-ot jelent, attól függetlenül tényleg nem tudjuk kiszámolni, mégis hogy?
2015. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miért szerinted a vagy igen vagy nem hány százalék?
2015. szept. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem régen volt méhenkívülim,és akkor is csak 3x probálkoztunk,bejött,csak nem jó úton...
2015. szept. 7. 18:54
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 például 1%-99% is lehet, rengeteg tényező határozza meg, de azzal, hogy leírtad hogy 50% azzal kijelentetted, hogy ugyanannyi az esélye mindkét lehetőségnek, ami elég valószínűtlen
2015. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de én ezt viccből írtam..nem hallottad még ezt a mondást?? nyilván nem komolyan írtam matematikailag indokolt választ, mint ahogy ki is fejtettem hogy igazából változó kinek mikor csúszik be a baba.
2015. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem igaz a vagy igen vagy nem. Tehát 50-50%-ék az esély.

Ennyi...

2015. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!