Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy állapotos vagyok?

Lehet hogy állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
Most készülök abba hagyni a fogamzásgátlót. Az előző elötti levelet tovább szedtem 7 nappal, utána tartottam 7nap szünetet majd tovább szedtem egy teljesen új levelet. Az esedékes vérzés megvolt, nem volt különösebb baj vele, talán annyi hogy nem volt olyan erős vérzés. Rá egy héttel volt egy kis rózsaszín barnás valamim de csak egyszer és nem is sok. Ennek már egy hete. Pár napja nagyon furán érzem magam, folyamatosan úgy érzem, hogy mindjárt megfog jönni, rohanok is a wcre hogy megnézzem, de semmi. Néha fájdogál a hasam, émelygek, nem csak reggel napközben is néha, Párom parfümjétől és tusfürdőjétől egyenesen rosszúl vagyok amit eddig nagyon szerettem. (Nem beszélem be magamnak a tüneteket, ma gondolkodtam el csak a baba dolgon)
2015. szept. 8. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Hogyhogy tovább szedted 7 nappal? Ez nem M&Ms...
2015. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy így a nyaralás után jött meg... Orvossal egyeztetve szedtem tovább.
2015. szept. 8. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Orvossal? Komolyan, írd már meg a nevét, melyik idióta mondott ilyet! Valószínűleg ezzel a baromsággal sikerült szépen bezavarnod a ciklusod! Én erre tippelek! Nem akartam bunkó lenni, de ez tényleg nem cukorka, hogy össze-vissza szedjük. Ezt egy orvosnak pláne tudnia kellene! Ráadásul a levél elején nem ugyanolyan mennyiségű hormon van a tabikban, mint a végén.
2015. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor előfordulhat, hogy ezért össze jött a baba? Vagy most máskor fog megjönni? Mondjuk ez az utolsó levelem, tehát ha baba van nem bánnánk, csak nem tudom. Csinálok tesztet, csak nem tudom van e értelme
2015. szept. 8. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, abból baj nem lehet. Ellentétben a fogamzásgátló összevissza szedésével. Ilyet ugyanis nem csinálunk, hogy egy héttel tovább szeded. Olyat lehet, hogy nem tartasz szünetet. De akkor is be kell szedni az egész levelet.
2015. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!