Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti bevállalnátok a harmadik...

Ti bevállalnátok a harmadik gyereket 34 évesen?

Figyelt kérdés

12 éve vagyunk házasok.

9 illetve 6 évesek a lányaink. Nem gondolkoztunk harmadik babán egészen múlt hónapig. Amikor nyaralni voltunk ,láttunk egy három gyerekes családot akik annyira aranyosak voltak a gyerekekkel együtt ,ahogy 5en eljátszottak a homokban. A férjem felvetette az ötletet mi lenne ha lenne nekünk is még egy gyerekünk. Ő biztos benne, én viszont nem.

Nem vagyunk öregek még egy gyerekhez?(Tudom ,hogy sokan 30on felül vállalnak gyereket ,de szerintem az ideális mégis a 20on éves korosztály a gyerekvállaláshoz.)

Nem lenne túl nagy a korkülönbség a gyerekek között?

34/N 36/F


2015. szept. 9. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 vagyok, egyenlőre párom sincs sajnos, de minden vágyam még egy gyerek a lányom mellé, sőt, akár még kettőt is szülnék.
2015. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám. 29 évesen szültem az elsőt, 31 leszek, mikor a második megszületik. Simán lehet, hogy a harmadik ilyen idősen jön majd. Szerintem nem vagyok öreg, nem érzem magam annak :))))
2015. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagytok öregek. A jó testvérség meg nem a korkülönbségen múlik, hanem a te neveléseden. Ha minden szempontból (érzelmileg, türelmileg, fizikailag és anyagilag is) be tudjátok vállalni, akkor miért ne?
2015. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 évesen szültem a harmadikat, 36 évesen pedig a negyediket. Ez sem ma volt, de nem csinálnám másképp! :)
2015. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
En 32 evesen szultem az ikreimet, ugyh en befejeztem :D Ha csak egy baba lett volna, akkor viszont siman bevallalnek megegyet akar 34 folott is!
2015. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Mikor Arany János született, legidősebb nővére már megszült. A nagybácsi - mármint a költő - együtt pelenkázódott az unokaöcsikéjével.

Mondok egy észérvet: a jelenlegi családtámogatási rendszerben három gyerek gyakorlatilag olcsóbb, mint kettő!

2015. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lnnetek tul oregek hozza. imerosom 36evesen szulte elso gyereket es egyaltan nm banta meg hogy ennyi idosen vallalt gyeret. az egyik baratnomet az anyukaja 40evesen szulte.
2015. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem teljesen jó korban vagy, ma már a 30 alatti kismamákra néznek furcsán, amiért fiatalok. Csak az számít, hogy a férjeddel szeretnétek-e.
2015. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Öreg semmiképp nem vagy hozzá, erre ne is gondolj. SOkan ilyenkor szülik az elsőt :) Ha anyagilag belefér és szeretnétek akkor hajrá!
2015. szept. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? már hogy a fenébe ne! Valakinek ennyi idősen még egy sincs
2015. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!