Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, vagy csak...

Lehetek terhes, vagy csak paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden: Barátommal élünk nemi életet és MINDIG védekezünk Durex Extra Safe és megszakítás egyben(a számba szeret menni).Még az utóbbi 7 hónapban egyszer sem szakadt ki a gumi, az utóbbi alkalmaknál sem. Egyszer ment a gumiba, többinél kivette előtte. Általában vízzel ellenőrizzük, de nem mindegyket. Az utolsó menzesz óta x3 szeretkeztünk, egész nyáron kb. x7-8szor (nem volt egyikünk sem soha itthon).Ebből 5-t minimum vízzel ellenőriztünk,100% ép, de 1-2t nem, de épnek látszottak és ha jól tudom ha szakad az bizony látszik. Tehát elméletileg egyik sem szakadt ki, és még csak nem is bennem ment el, így nem hinném, hogy terhes lennék, az utóbbi hónapokban is így csináltuk és semmi baj nem történt. A menzeszem elég rendszertelen 34-28-38-25 volt az utolsó négy, de 45-re is jött már(első szex utáni 2.hónapban,nme tudom ez befolyásolja-e).régebb óta nézve kb. 37 nap a ciklusom. Most a 43. napnál vagyok, eddig semmi, de 21-25. nap között félidős vérzésem is volt. Mit gondoltok? Csak paranoiás vagyok, vagy van alapja az aggodalmamnak? (előző hónapokban nem paráztam, csak most sokadik napnál avgyok már). Köszönöm a válaszokat! 18/L
2015. szept. 9. 16:19
 1/2 anonim válasza:
Tuti nem vagy terhes, viszont elég paranoiás vagy. Ha kiszakad akkor "kibújik" a lyukon a farka a párodnak, mivel ugye nyúlik a gumi, sajnos tapasztalatból mondom, felesleges a vizezés :) Menj nőgyógyászhoz, érdemes lenne fogamzásgátlót iratnod, ne lenne ez a stressz, kiderülne miért nem jön meg és attól rendesen megjönne mindig. Nekem kimaradt egy hónap, kaptam gyógyszert amitől megjött és fogamzásgátlót, mert cisztám van és így rendesen megjön mindig :) Ha pesti vagy nagyon tudok ajánlani egy női magán dokit aki kedves és nem drága, mindig hozzá jártam :) 22L
2015. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2015. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!