Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 db tesztem is pozitiv lett,...

3 db tesztem is pozitiv lett, majd tegnap meg jött 1 napos késéssel, ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Eléggé erős a mensim , nem maradt meg a baba ugye?
2008. szept. 8. 18:16
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
a tesztek külömbözőek voltak szóval nem 1 fajta tesztet csináltam és erős csik van rajta nem szellem vonal.
2008. szept. 8. 18:18
 2/18 A kérdező kommentje:
tudom dokihoz kell menni, de szerintem felesleges ti mit gondoltok?
2008. szept. 8. 18:21
 3/18 anonim ***** válasza:
28%

Hát ha szerinted felesleges, akkor szerintem nincs felelősség tudatod egy kicsi baba iránt aki benne van!!!


Szégyelld magad és menj a dokihoz, mert igenis minden vérzést ki kell vizsgálni!

Természetesen előfordul hogy megjön, de az első alkalomnál el kell menni, aztán majd a következőnél tudod, hogy nincs gond. Erre nem mondhatja senki, hogy nem kell doki, mert utólag elsüllyedne ha baj lenne.

Szerintem, ha akarod a babát, ne sajnáld rá az a fél órát!

2008. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én azért irtam hogy FELESLEGES mert azt gondolom hogy nem martadt meg a baba ilyen erős vérzés mellett...!
2008. szept. 8. 18:31
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem van nem egy ismerősöm akinek az első pár hónapban rendesen megjött,mégis kismama volt.Én a helyedben elmennék dokihoz,mert lehet, hogy ott van az a babó!Sok szerencsét!
2008. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
csak 1 hét mulva tudok dokihoz menni be is jelentkeztem más okból ,nem vagyok felelőtlen csak mindenütt azt olvasom hogy normállis mensi esetén biztos hogy nincs baba
2008. szept. 8. 18:48
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is jártam hasonlóan, pozitívat teszteltem, pár nap különbséggel, és erősödő csíkkal. Aztán másnap este megjött, és reggel a doki semmit sem látott az UH-on. Sőt a nővérke is csinált egy tesztet, de az neg. lett. Az orvos azt mondta, hogy nem zárható ki egy nagyon korai vetélés.

Azért remélem nálad más a helyzet, olvastam, h erős vérzés mellet is van esély, h a baba megmaradjon, attól függ mi a vérzés oka. Menj minél előbb dokihoz, ha nem is a saját orvosodhoz, nem érdemes kockáztatni. Nem beszélve arról, hogy ha mégis vetélés, meg kellene vizsgáljon egy nőgyógyász, h teljesen befejeződött-e vagy szükség van esetleg műtéti befejezésre.

2008. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
2008. szept. 8. 19:04
 9/18 anonim ***** válasza:
Azért ne keseredj el,mert lehet ugyan spontán vetélés,de sok olyan eset van,hogy ikerterhességből az egyik magzat megy el v.van aki végig menstruálja a terhességét.a tesztekben innentől már nem bízhatsz,marad a doki.
2008. szept. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi nektek, kivéve az első válaszadónak
2008. szept. 8. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!