Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van rá, hogy...

Mennyi esély van rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Barátommal nagyjából 1 hónapja feküdtünk le egymással először, az első pár alkalom kezdetén (max 5 perc) nem használtunk óvszert, azután már elejétől végéig.

Szerda körül kellett volna megjönnie, de azóta is semmi. Csütörtökön volt egy nagyobb "görcsölésem" nagyjából 1 órán keresztül, akkor fellélegeztem, de végül elmúlott és ugyanúgy változatlan maradt a dolog. Hét eleje óta fáj a fejem napi több órában, de ez nekem nem szokott "jel" lenni.

Mindkettőnknek ez volt az első, szóval lehet, hogy kicsit túlgörcsöljük a dolgot (legalábbis én biztos), de már minden lehetőséget szeretnék kihasználni, hogy lenyugtassam magam (nyilván nem szeretnék terhes lenni). Még nem csináltam tesztet és semmit, tudom hogy az lenne az első, de gondoltam még vasárnapig várok, hátha...


2015. szept. 18. 21:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak annyi %? Akkor nagy peche lehet azoknak a pároknak, akik megszakításos védekezés mellett lettek szülôk! Hogy pont beleestek abba a minimális százalékba, nahát... :D
2015. szept. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem, amint írtam, a problèma ezzel ott van, hogy sokan nem tudjàk magukat elèggé fegyelmezni, ezért idő előtt elsülnek. Lehet, hogy egy kicsi belemegy, aztàn kiveszi, de vagy nem érzi, vagy nem meri megmondani a faszi, ennyi... De az előváladék, pff...
2015. szept. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!