Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, akiknek nem akar...

Lányok, akiknek nem akar összejönni a baba, szoktátok úgy érezni, hogy belefáradtatok?

Figyelt kérdés
1,5 éve próbálkozunk, volt egy vetélésem, de néha úgy érzem, már teljesen beleőrülök, állandóan a babán jár az agyam. Holnap tutira meg fog jönni, szóval megint nem sikerült, és most úgy érzem belefáradtam...
2010. márc. 13. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:

NE-NE-NE ADD FEL!!!Igaz én még nagyon az elején járok a baba projektel,de nem szabad feladni!Bár ha görcsösen akarod,akkor meg azért nem jön össze...!!!

Kitartás!!!Jövő hónapban összejön!!!

2010. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia.Tényleg nem szabad feladni.Èn minden hónapban mikor megjön teljesen elkeseredek és azt mondom,hogy mostmár nem is érdekel,de mikor jön a pé-m,onnan végem van és csak azon jár megint az agyam.Hátez van.sok sikert
2010. márc. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem szabad feladni mi 5 éve próbálkozzunk és nem sikerült,2-szer elvetéltem és 1 méhenkívűli terhességem volt, jövő héten lesz a lombik remélem összejön:-)Mindig pozitívan álljál a dolgok elé, és ne görcsöljél ezen, sikerülni fog.! Kitartást kívánok.!
2010. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne add fel, meglatod pont most fog osszejonni, nagyon szoritok neked!
2010. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, én is szorítok nektek, hogy összejöjjön! Csak most megint úgy elkeseredtem...
2010. márc. 13. 21:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!Az első vagyok!

Ne keseredj el,mert soha nem szabad feladni!Igaz Én még nagyon az elején tartok a próbálkozással,de mikor megjött,akkor talán mégnagyobb erőt vettem magamon,hogy jövő hónapban összejön!Azt hittem,hogy teljesen magam alatt leszek,ha megjön,de nem sokkal erősebb lettem!Na és persze a hormonok is...!Én is úgy éreztem magam,mint Te meg tudtam volna őrülni,hogy holnap megjön,de amikor bekopogtatott semmi..!Nem vagyunk egyformák,de ne add fel!!

2010. márc. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudom ez nem nagy vigasz de ,ha egyszer már sikerült teherbe esned akkor már tudod hogy termékeny vagy. Tudod hogy a baba miért ment el,voltál teljeskörű kivizsgáláson?

MI négy éve várjuk a babát,igaz még orvoshoz csak most fordultunk úgyhogy várom izgatottan mik lesznek az eredményeim. De nekem még egyszer sem fogant meg a baba :(

Sok sikert mielőbbi babásodást :)

2010. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mi már 2,5 éve próbálkozunk, most a dokim a hőmérőzést javasolta, meg szerdán megyek uh-ra mert elvben peteérésem van.

a rákszűrés rendben, vér-hormon-sperma rendben.

nem tudom

de ne keseredj el!!! néha én is kiborulok teljesen, főleg ha megjön, és látom a páromon, hogy ő is teljesen kikészül, mikor látja hogy betétet veszek, vagy "óriási" mensis bugyi :) van rajtam.

egy kicsit ilyenkor látom rajta, hogy ő is kezd belefáradni.

de aztán megbeszéljük, és próbálkozunk

ne add fel.

össze fog jönni

2010. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Én elszoktam keseredni. De akkor apa megvígasztal és erősíti a lelkem. Nem szabad feladni. Ja és próbálni kell nem görcsösen akarni. Könnyű mondani, de tán van benne valami.
2010. márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hajajj Én is ki szoktam kattanni néha 2 éve próbálkozunk.Volt régebben,hogy még szívből utáltam is magamat amikor megjött megint...de aztán valahonnan mindig jön újabb erő és reménykedek.Valamikor össze kell,hogy jöjjön nem?Majd megyek hsg-re de nagyon drága:S
2010. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!